درخواست گواردیولا از سران سیتی برای جذب کوتینیو

گواردیولا می‌خواهد ستاره برزیلی بارسا را به خدمت بگیرد...

منچسترسیتی نیز به جمع مشتریان فیلیپه کوتینیو اضافه شده است.
به گزارش مدال، فیلیپه کوتینیو یک سال و نیم قبل با مبلغ 160میلیون یورو و به عنوان گران‌ترین خرید تاریخ لالیگا از لیورپول راهی بارسلونا شد اما شرایط هرگز بر وفق مراد وی پیش نرفت و حالا به نظر می‌رسد چاره‌ای جز جدایی برای او باقی نمانده است.

نشریه مارکا مدعی شد پپ گواردیولا از مدیران سیتی خواسته زمینه انتقال کوتینیو به این تیم را فراهم کنند. در حال حاضر سه تیم پاری‌سن‌ژرمن، منچسترسیتی و چلسی خواهان جذب کوتینیو هستند اما آبی‌های لندن به دلیل محرومیت از شرکت در بازار نقل و انتقالات تا تابستان بعدی نمی‌توانند وی را در اختیار داشته باشند و به نظر می‌رسد از بین سیتی و پی‌اس‌جی، یکی مقصد کوتینیو در تابستان خواهد بود.

بارسلونا خود نیز به این موضوع واقف است که امکان فروش کوتینیو با همان مبلغ 160 میلیون یورو با توجه به افت ماه‌های اخیر وی وجود ندارد اما مدیران این تیم تلاش می‌کنند حدالامکان جلوی ضرر را گرفته و با بالاترین قیمت این ستاره برزیلی را واگذار کنند.

گرچه نام لیورپول نیز به عنوان مشتری کوتینیو مطرح شده بود، اما این باشگاه هنوز از دست ستاره برزیلی به خاطر جدایی در اواسط فصل ناراحت بوده و تمایلی به امضای قرارداد مجدد با کوتینیو ندارد.

اخبار مرتبط:

کوتینیو: فصل پیش نتوانستم انتظارات هواداران بارسا را برآورده کنم

تگ ها


تیم ملی برزیل پپ گواردیولا نشریه مارکا نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی فیلیپه کوتینیو منچستر سیتی لیگ برتر لالیگا فوتبال