دردسرهای عجیب گران ترین مدافع تاریح!

هری مگوایر، مدافع گرانقیمت منچستریونایتد در حادثه درگیری با پلیس مقصر شناخته شده است....


به گزارش "ورزش سه"، مدافع انگلیسی منچستریونایتد برای سپری کردن تعطیلات به یونان سفر کرده بود که اخباری مبنی بر درگیری او با نیروهای پلیس و دو نفر توریست در این کشور تبدیل به تیتر یک اخبار شد و حاشیه های زیادی برای این بازیکن ایجاد کرده است. عصر امروز نشریه دیلی میل در گزارشی مدعی شد این دو توریست با تزریق موارد بیهوش کننده به خواهر هری مگوایر قصد آزار او را داشته اند و این علت اصلی درگیری بوده است.

اما هری مگوایر بعد از رفتن به اداره پلیس به آنها گفته مردی قدرتمند است که می تواند هر چقدر ماموران پلیس می خواهند برای آزاد شدن به آنها پول بدهد. در ادامه درگیری فیزیکی هم بین هری مگوایر و ماموران صورت گرفته و حالا دادگاه این بازیکن را مقصر اعلام کرده است. البته مجازت زندان پیش روی نگوایر نخواهد بود و او احتمالا جریمه نقدی می شود.

البته علی رغم این، گرت ساوتگیت این بازیکن را به اردوی تیم ملی انگلیس را برای بازی های آینده لیگ ملت های اروپا مقابل ایسلند و دانمارک دعوت کرده است.

ساوتگیت در این رابطه گفت: "این تصمیم را فقط با توجه به اطلاعاتی را که در اختیار دارم می گیرم. من با هری مگوایر صحبت کرده ام و اطلاعاتی از داستان دارم که متفاوت گزارش ها است. در این موارد، من فکر می کنم شما فقط می توانید با استناد به حقایقی که از آن آگاه هستید تصمیم بگیرید. البته اگر حقایق تغییر کنند، من باید این تصمیم را بررسی کنم. اما من با مگوایر رابطه ی فوق العاده ای دارم، هری یک شخصیت بزرگ برای ما بوده و من هیچ دلیلی تردید به صحبت هایش نمی بینم."

تگ ها


هری مگوایر