دردسرهای ناتمام آبی ها/صعود تصاعدی بدهی ها در استقلال

دردسرهای استقلال تمامی ندارد و پس از حل پرونده پروپئیچ، روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد که این احتمال وجود دارد که استقلال به دلیل حجم بالای بدهی ها از لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ حذف شود!...

به گزارش خبرنگار مدال، عدم شفاف سازی مالی در باشگاه بزرگ استقلال تا جایی پیشرفته است که هواداران استقلال هر روز باید منتظر دریافت اخباری از این دست باشند، اما سوال همگی آن ها یک چیز است، چطور چند سال است، هر مدیرعاملی که به باشگاه استقلال وارد می شود یکی از بزرگ ترین دستاوردها و افتخاراتش را پرداخت بدهی طلبکاران و برجای نگذاشتن بدهی جدید عنوان می کند اما هر ساله شاهد آن هستیم که حجم این بدهی ها به صورت تصاعدی بالا می رود؟!
نکته جالب توجه اینجاست که درآمدزایی استقلال به لطف ورود هواداران از طریق سیستم های پیامکی به جمع اسپانسرهای باشگاه به طور چشمگیری افزایش یافته است و استقلال هر سال بالای ۶۰، ۷۰ میلیارد تومان از این طریق درآمدزایی دارد اما عدم مدیریت درست هزینه باعث شده است که افزایش طلبکاران این باشگاه به تیتر ثابت رسانه ها تبدیل شده باشد.
سال گذشته، در زمانی که بحث گرفتن مجوز حرفه ای باشگاه ها پیش آمد باز هم از پرداخت مقدار زیادی از بدهی ها صحبت شد، این در حالی است که حالا بعد از گذشت ماه ها از آن موضوع همه آن طلبکاران یک به یک مصاحبه می کنند و مشخصا تاکید می کنند که با وجودیکه مقدار زیادی از طلب های شان را بخشدند و به خاطر استقلال رضایت دادند، همان مقدار که باید از جانب باشگاه به آن ها پرداخت می شده هم هنوز پرداخت نشده است و دوباره پرونده شکایت ها به جریان می افتد!
همینجاست که گفته می شود شفاف سازی حلقه گمشده رابطه میان هواداران استقلال و مدیران در این باشگاه است، وقتی گفته می شود طلب پروپئیچ پرداخت شده و پس از آن ماجرای پیچیده شکایت این بازیکن و خطرات احتمالی پیش می آید و خون هواداران را درشیشه می کند!
...وحالا هم باز یک ماجرای تازه؛ مسئولان استقلال اعلام کرده اند اگر تا دهم شهریور ماه نتوانیم بدهی هایمان را بپردازیم و یا با طلبکاران مان صلح کنیم به دردسر می افتیم...
و این دور در جا ادامه دارد....

 

بیشتر بخوانید:

چرا قرارداد کریمی با استقلال امضا نمی شود؟!

تگ ها


باشگاه استقلال بدهی های استقلال مدیران استقلال طلبکاران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال