دردسرهای نیش زنبور؛ یک غیبت دیگر برای رونالدو؟

سرمربی پرتغال تایید کرد کریستیانو رونالدو که در بازی دیشب مقابل کرواسی به دلیل عفونت انگشت پا حضور نداشت ممکن است بازی بعدی پرتغال مقابل سوئد را هم از دست بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی پرتغال دیشب در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ ملتهای یوفا در خانه به مصاف کرواسی رفت. با اینکه کریستیانو رونالدو به دلیل عفونت انگشت پا در این بازی در زمین حضور نداشت ولی پرتغالی ها موفق شدند بدون او هم کرواسی را ۴-۱ شکست دهند.

اما سرمربی پرتغال در پایان بازی دیشب گفت که رونالدو به دلیل عفونت انگشت پایش که تصور می شد ناشی از نیش زنبور بوده در این بازی نتوانسته به میدان برود و احتمال دارد بازی دوم پرتغال که روز سه شنبه مقابل سوئد برگزار می شود را هم از دست بدهد.

سانتوس در کنفرانس بعد از بازی دیشب گفت: " من به رونالدو استراحت نداده بودم. اگر کریستیانو شرایط مناسبی داشت حتماً در فهرست فیکس یازده بازیکن اول ما بود. کریستیانو امروز تمرین کرد و شرایط بهتری دارد. او بدون شک با ما به سوئد خواهد آمد ولی بعداً خواهیم دید که می تواند بازی کند یا نه. کریس مصدومیت ندارد و فقط باید عفونت انگشت پایش بهبود پیدا کند".

بیشتر بخوانید:

دلیل عجیب مصدومیت کریس رونالدو؛ نیش زنبور!

برترین گلهای کریستیانو رونالدو در لالیگا فصل 14-2013/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان فوتبال