!دردسر برای خرید یک بلیت دربی

عصر ارتباطات است و هزاره سوم. در سال 2017 هستیم هنو ......

عصر ارتباطات است و هزاره سوم. در سال 2017 هستیم هنوز تماشاگران ایرانی برای تماشای دربی باید از ساعت ها قبل در استادیوم آزادی حاضر شوند تا بلیط بازی را تهیه کنند و وارد استادیوم شوند!

7 - 8 ساعت یا شاید هم بیشتر معطلی برای تماشای یک بازی در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد. دست کم الان که علم پیشرفت کرده. می شود بلیط ها را پیش فروش کرد و می شود حتی برای تماشاگر شماره صندلی هم تهیه کرد

 آیا نیازی هست برای تماشای این بازی تماشاگر از شب قبل در کنار استادیوم آزادی چادر بزند؟ مگر فقط همین یک دربی حساس و پر تماشاگر در دنیا برگزار می شود. خارجی ها چه می کنند. اگر ما قادر به اجرای ایده های تازه نیستیم دستکم از راهکارهای آنها الگو بگیریم. این همه پول در فوتبال هزینه می شود آیا شماره گذاری صندلی ها کار سختی نیست. آیا واقعا نمی شود سیستم پیش فروش بلیط بازی ها را راه اندازی کرد تا این طور شاهد تجمع تماشاگران در حاشیه استادیوم آزادی نباشیم. متاسفانه این بار هم گزارش رسیده شاهد درگیری بین تماشاگران دو تیم بودیم و بلیط ها دست فروش هم می شود!

این مردم. همان هایی که برای تماشای بازی به استادیوم می آیند در زندگی اجتماعی خود را در فضای مجازی انجام می دهند و حتی از هم اکنون برای تعطیلات نوروز خود هم برنامه ریزی کرده اند و شاید هم بلیط خریداری هم کرده باشند آنوقت باید برای تماشای بازی دربی این همه دردسر بکشند.

آیا فدراسیونی که در برهه ای بهترین فدراسیون فوتبال آسیا شد و الان هم ادعا می کند 5 ستاره دارد نباید دربی را به شکل اروپایی برگزار کند. واقعا تا کی این طور بلیط فروشی!!!

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال