دردسر برای پرسپولیس/ سرخ‌ها «باید» جشن پیراهن برگزار کنند

پس از لغو مراسم رونمایی از پیراهن‌های جدید تیم فوتبال پرسپولیس و کنفرانس مطبوعاتی، مدیر بخش خاورمیانه شرکت آل‌اشپورت در این خصوص واکنش نشان داد...

پس از لغو مراسم رونمایی از پیراهن‌های جدید تیم فوتبال پرسپولیس و کنفرانس مطبوعاتی، مدیر بخش خاورمیانه شرکت آل‌اشپورت در این خصوص واکنش نشان داد

به گزارش مدال، در حالی که قرار بود امروز مراسم جشن قهرمانی و مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شود اما به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها این اتفاق رخ نداد و با وجود دادن کارت دعوت به میهمانان این جشن برگزار نشد.

وحید جعفری مدیر بخش خاورمیانه شرکت آل‌اشپورت که به عنوان اسپانسر البسه باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر نوزدهم با این باشگاه همکاری خواهد کرد در گفت و گو با خبرگزاری فارس در این خصوص گفت: امروز جلسه مهمی در باشگاه پرسپولیس برای برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم پرسپولیس برگزار خواهد شد چرا که ما کاملاً مصرانه به دنبال برگزاری این مراسم رونمایی هستیم.
 وی ادامه داد: برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس و انجام کنفرانس مطبوعاتی در این مراسم از جمله بندهای مهم قرارداد ماست و به همین خاطر باشگاه پرسپولیس باید این مراسم را برگزار کند چرا که طبق قرار داد این مراسم جزئی از بندهای قرارداد ما به حساب می آید.

بیشتر بخوانید:

شایعه در شهر؛ دایی سرمربی عراق می‌شود؟