دردسر بزرگ تراکتور در آستانه بازی آسیایی

تیم فوتبال تراکتور بخاطر احتمالا در دیدار با النصر عربستان با کمبود شدید بازیکن مواجه خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال تراکتور پس از صعود شگفت‌انگیزی که از دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا داشت، سه‌شنبه شب هفته آینده(بیست و سوم شهریورماه) باید در مسابقه مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها مقابل النصر عربستان قرار بگیرد که برای این بازی با چالش جدی روبه‌رو است.

تراکتور که از ابتدای نیم‌فصل دوم سال گذشته با کمبود شدید بازیکن مواجه بود، در نقل و انتقالات تابستانی ۱۴۰۰ هم شرایط بدتری پیدا کرده و میلاد فخرالدینی، مهدی تیکدری، حبیب فرعباسی، محمدرضا خانزاده و میثم تیموری را به‌صورت قطعی از دست داده و هنوز جایگزین مناسبی برای آنها نداشته است.

جدایی پنج بازیکن که پیش‌بینی می‌شود به تعداد آنها اضافه شود از یک طرف و از سوی دیگر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور موجب شده آنها در حال حاضر با کمترین تعداد نفرات نسبت به تمام تیم‌های لیگ برتری روبه‌رو باشند که پیش‌بینی می‌شود به تعداد جدا شده‌های تیم سرخ‌پوش تبریزی اضافه شود.

در این شرایط، باشگاه تراکتور شب گذشته اعلام کرد تست کرونای ۳ بازیکن و یکی از مربیان این تیم مثبت اعلام شده تا این اتفاق شرایط آنها را در آستانه مسابقه با النصر عربستان سخت‌تر کند.

تراکتور که در روزهای اخیر درگیر حواشی شدید پیرامون جدال لفظی فراز کمالوند و اکبر ایمانی بود، احتمالا با لیستی که تکمیل نخواهد شد به دیدار مقابل النصر عربستان خواهد رفت و کمتر از ۱۸ بازیکن در اختیار داشته باشد.

طبق قوانین قرنطینه کرونایی، ۳ بازیکن و یک مربی تراکتور که مبتلا به کووید۱۹ شده‌اند، باید حداقل ۱۴ روز دور از تمرینات و مسابقات باشند و این موضوع یعنی این ۴ نفر در دیدار مقابل النصر که ۱۱ روز دیگر برگزار می‌شود، نمی‌توانند حضور پیدا کنند که باید دید در این شرایط تراکتوری‌ها چه تدابیری می‌اندیشند.

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال