دردسر تیم‌ملی؛ صعود دلار یا بی توجهی کلان به ورزش!

با توجه به نوسانات بازار ارز و سکه، مسئله ای که خیلی هم عجیب نیست، قراداد نداشتن سرمربی تیم ملی است ......

با توجه به نوسانات بازار ارز و سکه، مسئله ای که خیلی هم عجیب نیست، قراداد نداشتن سرمربی تیم ملی است.
به گزارش خبرنگار مدال، حتی تیم ملی عراق هم به صورت رسمی کار خود را برای جام ملت ها شروع کرده است اما تکلیف سرمربی تیم ملی ایران هنوز به صورت رسمی مشخص نشده است.  احتمالا تاج و زیر مجموعه اش در فدراسیون هنوز این برهه حساس از فوتبال کشور را درک نکرده اند که برای تامین دستمزد سرمربی تیم ملی و خواسته های وی در راه جام ملت های آسیا (بازی های تدارکاتی) قدمی بردارند. طبیعتا در چنین شرایطی تنها راه تامین ارز مورد نیاز جهت برگزاری اردوها و مسابقات تدارکاتی مورد نظر کادر فنی موافقت با دریافت ارز دولتی است که فعلا با این درخواست مخالفت شده است و این احتمال وجود دارد برنامه ادامه همکاری مرد پرتغالی و تیم ملی تا پایان جام ملت ها به بن بست بخورد، چرا که کارلوس کی روش بارها تاکیدکرده است که برای ادامه همکاری باید شرایط آماده سازی و همچنین پرداخت دستمزد وی و دستیارانش به صورت شفاف باشد.

تا لحظه تنظیم این گزارش فقط یک بازی تدارکاتی به صورت رسمی برنامه ریزی و اعلام شده است  و آن هم بازی با ازبکستان است که 20 شهریور در تاشکند برگزار می شود . این در حالی است که تیم هایی نظیر عربستان برنامه بازی با برزیل و آرژانتین دو تیم نامدار در جهان را در دستور کار خود قرار داده اند. عراق هم احتمالا یک بازی دوستانه با عربستان برگزار خواهد کرد.

باید دید با توجه به ولخرجی های تیم های مطرح در سطح آسیا ، تیم ملی ایران با وجود در اختیار نداشتن امکانات مد نظر کی روش می تواند در این رقابت ها موفق شود یا خیر؟!

تگ ها


ایران فوتبال