دردسر جدید بارسلونا در جذب جایگزین سوارز و دمبله

لگانس حاضر نیست برای مارتین برایثویت با باشگاه بارسلونا وارد مذاکره شود....

به گزارش مدال، پس از مصدومیت شدید عثمان دمبله و دوری شش ماهه ی او از میادین، بارسلونا توانست از فدراسیون فوتبال اسپانیا مجوز جذب یک مهاجم جدید را اخذ کند.

در یکی دو روز گذشته تیم مدیریت ورزشی بارسلونا در حال بررسی گزینه های مختلف است و گفته می شود که انتخاب اول کیکه ستین سرمربی باشگاه، "مارتین برایثویت"، مهاجم ۲۸ ساله دانمارکی لگانس است. دیگر گزینه نیز آنخل مهاجم ختافه محسوب می شود که یکشنبه اخیر توانست تک گل ختافه را در نوکمپ به بارسلونا بزند.

شب گذشته بارسلونا به سران لگانس اطلاع داد که قصد دارند برای برایثویت وارد مذاکره شوند ولی فلیپه موره نو رئیس لگانس اعلام کرده است که مذاکره را قبول نخواهند کرد و اگر خواهان بازیکن هستند، باید رقم فسخ ۲۰ میلیون یورویی او را پرداخت کنند.

به همین منظور امروز در باشگاه بارسلونا جلسه ای تشکیل شد تا در مورد پرداخت یا عدم پرداخت رقم فسخ برایثویت به جمع بندی نهایی برسند. هنوز نتیجه این جلسه مشخص نشده است.

رئیس باشگاه لگانس در این رابطه گفت:« برایثویت می تواند به بارسا برود. من هم جای او بودم می رفتم ولی به یک شرط؛ بارسا باید رقم فسخ او را پرداخت کند. مذاکره ای در کار نخواهد بود.»

بیشتر بخوانید:
لیونل مسی در راه هالیوود؟
اتهام بزرگ به مارادونا؛ مصرف مواد مخدر روی نیمکت! 

تگ ها


لگانس فوتبال جهان بارسلونا نقل و انتقالات مارتین بریتویت بارسلونا لگانس لالیگا فوتبال