دردسر جدید زیدان؛ ابتلای یک بازیکن رئال به کرونا

یکی از بازیکنان رئال مادرید در آستانه دیدار حساس این تیم مقابل اینتر در لیگ قهرمانان اروپا به کرونا مبتلا شده است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید سه شنبه شب در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و در یک مسابقه بسیار حساس به مصاف اینتر خواهد رفت؛ دیداری که پیروزی در آن از اهمیت بسیار بالایی برای شاگردان زین الدین زیدان برخوردار است.

حالا و در آستانه این رقابت حساس مارکا تایید کرده که یکی از بازیکنان رئال مادرید به کرونا مبتلا شده است. طبق پروتکل یوفا این نهاد یک یا دو روز پیش از هر مسابقه لیگ قهرمانان اروپا به گرفتن تست PCR از همه اعضای باشگاه ها تاکید دارد. این بدان معناست که ممکن است با توجه به مثبت شدن تست کرونا یکی از بازیکنان رئال، تعداد افراد مبتلا در این تیم بیشتر هم باشد.

با این حال به نظر می‌رسد که طی ساعات آینده یک آزمایش جدید دیگر از بازیکن مورد نظر انجام خواهد شد تا از نتیجه حاصل شده اطمینان حاصل شود.

این موضوع می‌تواند یک بدشانسی بزرگ دیگر برای زین‌الدین زیدان تلقی شود و اگر این بازیکن از مدافعان رئال مادرید باشد، اوضاع برای سرمربی فرانسوی بدتر هم خواهد شد چرا که لوس بلانکوس فعلاً دنی کارواخال و ناچو فرناندز را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و حضور لوکاس واسکز نیز مقابل اینتر در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تگ ها


ویروس کرونا زیدان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال