دردسر جدید سرخ‌پوشان؛ بی‌توجهی مدیران قبلی به اخطارها

بی‌توجهی مدیران قبلی باشگاه پرسپولیس به اخطارها نسبت به کسب مجوز حرفه‌ای حالا گریبا‌ن‌گیر اعضای جدید این باشگاه شده است....

به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس برای کسب مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید با طلبکاران خود تسویه حساب کند. در این راستا مدیران باشگاه موفق شد با ۳ تن از طلبکاران به توافق برسد. در حال حاضر تنها محمد قاضی از بین آنها باقی مانده که آن هم باید طی روز‌های آتی تکلیفش مشخص شود.

در این میان، مسئله عجیبی گریبان باشگاه پرسپولیس را گرفته، که ریشه در مدیریت قبلی باشگاه دارد. در مدیریت قبلی اخطار‌های متعددی از سوی سازمان لیگ و کمیته کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال در خصوص کسب مجوز حرفه‌ای به این باشگاه رسید، اما نکته عجیب اینجاست که به این اخطار‌ها هیچ توجهی نشده است.

پس از روی کار آمدن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، وی سریعا جلسه‌ای را با سهیل مهدی رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال برگزار کرد و از او خواست توضیحات کاملی درباره مشکلات بدهد. یکی از مشکلات، عدم وجود گزارش حسابرسی باشگاه است.

به همین دلیل انصاری‌فرد از مسئولان مالی باشگاه خواسته فوری وارد عمل شوند و الان چند روزی است که مدیران مالی باشگاه پرسپولیس به طور مداوم مشغول کار هستند تا مدارک لازم را ارائه دهند.

به این ترتیب در حالی که باشگاه باید ۲ میلیارد از بدهی‌های خود را برای کسب مجوز به طلبکاران پرداخت کند، مسئله عدم وجود گزارش حسابرسی باشگاه، بر مشکلات پرسپولیس افزوده است.

بیشتر بخوانید:

شکایت دردسرساز نیلسون از پرسپولیس

تگ ها


اخبار پرسپولیس اخذ مجوز حرفه ای دریافت مجوز حرفه ای مجوز حرفه ای پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال