دردسر جدید یوونتوس به خاطر غیبت رونالدو

باشگاه یوونتوس به دلیل عدم حضور کریستیانو رونالدو در دیدار مقابل منتخب ستارگان لیگ کره جنوبی، با مشکل حقوقی و درخواست پرداخت غرامت مواجه شده است....

به گزارش مدال؛ از طرف سازمان برگزارکننده دیدار منتخب ستارگان لیگ کره جنوبی و یوونتوس، علیه باشگاه ایتالیایی اقدامی قانونی انجام خواهد شد. طبق گفته «کوریره دلو اسپورت»، سازمان «TheFasta» پس از اینکه یوونتوسی‌ها حداقل 45 دقیقه به «کریستیانو رونالدو» در دیدار روز جمعه میدان ندادند، به دنبال گرفتن خسارت از باشگاه ایتالیایی است.

مهاجم 34 ساله در جریان تساوی 3-3 روز جمعه، از روی نیمکت عملکرد هم‌تیمی‌هایش را نظاره کرد و حتی شاهد تقلید خوشحالی‌اش توسط یکی از بازیکنان حریف بود اما حالا گفته می‌شود که توافقی مبنی بر بازی شماره هفت یوونتوس در این دیدار وجود داشت، توافقی که البته عملی نشده تا حالا یووه به خاطر عدم حضور ستاره پرتغالی‌اش در زمین، دچار دردسری جدی و جدید شود.

البته سران بیانکونری در پاسخ به «TheFasta» اعلام کردند که رونالدو به دلیل احتیاط و نگرانی درباره شرایط بدنی‌اش قادر به بازی نبود اما این سازمان از بانوی پیر غرامت می‌خواهد چرا که پیش از مسابقه، عدم حضور رونالدو را اعلام نکرده بود.

بیشتر بخوانید:

دیبالا اهرمی برای جذب لوکاکو

تگ ها


غرامت از یوونتوس یوونتوس سری آ فوتبال