دردسر شیرین استرا؛ کدام هافبک استقلال نیمکت‌نشین می‌شود؟

در صورت اضافه شدن یک هافبک تهاجمی دیگر استقلال ترافیک سنگینی در این پست خواهد داشت و انتخاب بازیکنان اصلی در این پست دردسر شیرین سرمربی آبی‌ها خواهد بود....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال این روزها به دنبال جذب دو بازیکن جدید است. گزینه این تیم در پست دفاع چپ مشخص شده و آبی‌ها یک بازیکن دیگر در پست هافبک تهاجمی جذب خواهند کرد. اضافه شدن یک بازیکن باکیفیت دیگر در پست هافبک تهاجمی دست استراماچونی را در انتخاب بازیکن در این پست کاملا باز خواهد گذاشت.
سرمربی ایتالیایی آبی‌ها عمدتا از دو هافبک تهاجمی در ترکیب استقلال در بازی‌های دوستانه استفاده می‌کند و در حال حاضر بازیکنانی چون داریوش شجاعیان، آرش رضاوند، فرشید باقری و در صورت نیاز فرشید اسماعیلی در این پست در اختیار وی خواهند بود.
اضافه شدن یک هافبک تهاجمی باکیفیت دیگر ترافیک در این منطقه را افزایش خواهد داد و این در حالی است که هافبک جوانی چون رضا آذری نیز در این بخش همچنان در جمع آبی‌ها حضور دارد.
انتخاب دو بازیکن از جمع نفرات مذکور برای ترکیب اصلی دردسر شیرین استراماچونی خواهد بود و سرمربی ایتالیایی آبی‌ها کار دشواری در انتخاب بازیکنان اصلی در این منطقه پیش رو خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
اصرار از باشگاه، انکار از استراماچونی
رسمی/ گزینه خرید استقلال پرید

 

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی استراماچونی استراماچونی استقلال استقلال استراماچونی بازیکنان استقلال اخبار استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال