دردسر شیرین کالدرون/ خطر نیمکت‌نشینی برای مدافعین نامدار پرسپولیس

پرسپولیس در شرایطی برای حضور در لیگ برتر آماده می‌شود که در ترکیب این تیم نام 7 مدافع نامدار مشاهده می‌‌شود و کالدرون کار دشواری در انتخاب نفرات اصلی در پیش خواهد داشت....

خطر نیمکت‌نشینی چند مدافع نامدار پرسپولیس را تهدید می‌کند.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس در شرایطی برای حضور در لیگ برتر آماده می‌شود که با بازگشت محمد انصاری و حسین ماهینی از بند مصدومیت، جذب محمدحسین کنعانی‌زادگان و تداوم حضور محمد نادری در این تیم، خط دفاعی پرسپولیس را باید قدرتمندترین بخش این تیم دانست.
گابریل کالدرون در حال حاضر در قلب خط دفاعی بازیکنانی چون سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان را در اختیار دارد و بازیکنانی چون محمد انصاری، محمد نادری، محسن ربیع‌خواه و حسین ماهینی نیز توانایی بازی در این پست را دارند. 
در سمت راست خط دفاعی نیز مهدی شیری و حسین ماهینی به عنوان بازیکن تخصصی در اختیار کالدرون هستند و بازیکنی چون سیامک نعمتی نیز در موقع اضطراری می‌تواند در این پست به میدان برود. در سمت چپ نیز با حضور محمد انصاری و محمد نادری دو بازیکن باکیفیت در اختیار کالدرون خواهند بود.
در چنین شرایطی انتخاب 4 بازیکن برای خط دفاعی کار دشواری برای کالدرون خواهد بود و این در حالی است که وی در تمرینات بازی با سه دفاع را نیز آزموده است، برنامه‌ای که به نظر می‌رسد با توجه به حضور سه مدافع میانی با کیفیت و توانایی بالای انصاری و نادری در دفاع میانی مورد آزمایش قرار گرفته است.
در میان 7 مدافع فعلی پرسپولیس، 4 بازیکن (انصاری، نادری، کنعانی‌زادگان و شیری) در اردوهای قبلی تیم ملی حضور داشته‌اند و به جز این نفرات، بازیکنان با کیفیتی چون حسینی و خلیل‌زاده نیز در میان مدافعین پرسپولیس حضور دارند. با حضور چنین بازیکنانی، کالدرون کار دشواری در انتخاب نفرات اصلی خواهد داشت و باید دید در نهایت وی چه ترکیبی از این جمع 7 نفره را برای حضور در میان بازیکنان اصلی انتخاب خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط:
ربیع‌خواه: به خاطر دخترم به تهران برگشتم
نقل و انتقالات پرسپولیس/ در انتظار معرفی سومین بازیکن مازاد
فرناندو دی‌سانتو کیست؟ /گزینه جدید خط حمله پرسپولیس از چلسی می‌آید

تگ ها


پرسپولیس کالدرون گابریل کالدرون ترکیب پرسپولیس خط دفاعی پرسپولیس سید جلال حسینی محمد انصاری محمد نادری محمد حسین کنعانی زادگان مهدی شیری حسین ماهینی شجاع خلیل زاده پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال