Banner

دردسر طلبکاران برای استقلال/دلارها را به ما بدهید!

مدیران باشگاه استقلال پرونده جنجالی پروپئیچ را بستند و به هواداران نگران این تیم اطمینان دادند که مشکل پروپئیچ حل و فصل شده است. اما این موضوع حالا آن ها را با دردسرهایی مواجه کرده است....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال که توانست فیفا را مجاب کند تا پول مهاجم کروات را بپردازد حالا با یک مساله جدید رو به رو شده است. مسئولان باشگاه استقلال با اشاره به تمهیدات اتخاذ شده برای حل پرونده پروپییچ مدعی بودند جدا از بحت فیفا میزان طلب او را در حساب سفارت ایران در زاگرب به امانت گذاشته اند تا اگر قضیه از طریق فدراسیون جهانی به جایی نرسید، مستقیم این پول را به حساب وکیل پروپئیچ واریز کنند تا مشکلی استقلال را تهدید نکند.
بر اساس خبرهای رسیده، چند نفر از طلبکاران استقلال با اشاره به پولی که مدیران استقلال برای اطمینان در حساب سفارتخانه ایران گذاشته اند، تأکید دارند دیگر نیازی به حفظ این پول در آنجا نیست و با این 150هزار دلار می توان قسمت زیادی از بدهی های استقلال را تسویه کرد، بنابراین باشگاه باید این پول را بیاورد و طلب آنها را بیردازد .
این در حالی است که بسیاری از مربیان و بازیکنان جدا شده فصل قبل استقلال، در حال حاضر بین 40 تا 60 درصد از کل قراردادشان را طلبکار هستند و هنوز نتوانسته اند چک های خود را نقد کنند.

 

بیشتر بخوانید:

یک نکته اساسی در پرونده پئیچ/دیوار بی اعتمادی دراستقلال باید ترمیم شود

تگ ها


باشگاه استقلال طلبکاران استقلال پرونده پروپئیچ استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال