دردسر عجیب برای ستاره ایتالیا پیش از یورو ۲۰۲۰

ممکن است لئوناردو بونوچی، مدافع ایتالیایی یوونتوس به زودی با جریمه یا محرومیت مواجه شود....

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال ایتالیا و کمیته انضباطی فوتبال این کشور در حال تحقیق روی پرونده ای هستند که مربوط به لئوناردو بونوچی، مدافع باتجربه تیم ملی ایتالیا است. این بازیکن متهم به ترغیب دژان کولوسفسکی، ستاره جوان و سوئدی یوونتوس برای تغییر مدیر برنامه و همکاری با ایجنت خودش شده و ممکن است در آستانه آغاز رقابت های یورو ۲۰۲۰، شرایط برای کاپیتان دوم آتزوری دشوار بشود.

استفان سم گفت: "لئوناردو بونوچی با دژان کولوسفسکی تماس گرفته و به او گفت چرا به جای میر برنامه خودت، با نماینده من وارد همکاری نمی شوی؟ من اطمینان دارم آن شخص لئوناردو بونوچی بود. خود کولوسفسکی برای من آنچه اتفاق افتاده را تعریف کرد و این روایت همچنین توسط خانواده این بازیکن نیز تایید شد. به نظر می رسد این روش کاری الساندرو لوچی (مدیر برنامه بونوچی) است."

مدیر برنامه ستاره سوئدی همچنین مدعی شد مکالمه ای ضبط شده از صدای مکالمه بونوچی با کولوسفسکی در این رابطه وجود دارد و در صورت اثبات این پرونده، ممکن است جرائمی گریبان گیر مدافع باتجربه و ایتالیایی یوونتوس بشود.

اما الساندرو لوچی در این رابطه گفت: "هر بازیکنی خصوصا اگر از قبل قصد تغییر مدیر برنامه خود را داشته باشد، به راحتی حق صحبت با بازیکن دیگری را دارد. شما باید افرادی را متهم کنید که به بازیکنان دیگر پول می دهند تا مدیر برنامه خود را تغییر دهند."

تگ ها


دژان کولوسفسکی یورو ۲۰۲۰ لئوناردو بونوچی یوونتوس