دردسر عجیب برای مربی جدید حریف استقلال

مربی جدید الاهلی عربستان با دردسر بزرگی روبرو شده است و او حق ورود به استادیوم ها را ندارد!...

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه الاهلی عربستان به صورت رسمی از پایان همکاری خود با ولادان میلوژویچ خبر داد. این باشگاه با صدور بیانیه ای در صفحه توئیتری خود به صورت رسمی اعلام کرد که یوسف عنبر سرمربی سابق این باشگاه جایگزین میلوژویچ شده است.


میلوژویچ پس از کسب نتایج نا امید کننده در لیگ حرفه ای عربستان و پنج شکست متوالی، پس از توافق با مدیران الاهلی از این تیم جدا شد. قرار شده است که این باشگاه عربستانی تا پایان فصل حقوق این مربی صربستانی را پرداخت کند و او نیز از بند فسخ یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورویی خودش استفاده نکند.


اما یوسف عنبر که به عنوان سرمربی جدید الاهلی منصوب شده است، با دردسر عظیمی مواجه است. الجزیره نوشته است که سرمربی جدید الاهلی مجاز به دریافت کارت مربیگری یا ورود به ورزشگاه ها در زمان برگزاری مسابقات نیست، چرا او قبلاً هدایت تیم البکیریة را در دسته اول عربستان بر عهده داشته است.


بنا بر قوانین فوتبال عربستان، یک مربی مجاز نیست که در یک فصل بر روی نیمکت دو تیم بنشیند و حالا این مشکل عجیب و غریب باعث شده است تا سرمربی جدید الاهلی قادر به همراهی تیمش در رقابت های لیگ حرفه ای عربستان نباشد. به هر حال باید منتظر ماند و دید مدیران این باشگاه چه تدبیری برای این مشکل خواهند اندیشید.


الاهلی یکی از حریفان استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیاست که قرار شده است میزبانی گروه سوم این بازی ها را برعهده بگیرد. الدحیل و الشرطه دو تیم باقی مانده این گروه هستند.

تگ ها


الاهلی عربستان سعودی