دردسر عجیب کرونا برای ستاره نروژی رئال

ستاره نروژی رئال مادرید این روزها در دوراهی عجیبی گرفتار شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از ابتلای یکی از بازیکنان تیم ملی نروژ به کرونا تمامی اعضای این تیم در یک هتل قرنطینه شدند. در ادامه دولت نروژ اجازه خروج از کشور را به تیم ملی نداد و به این ترتیب یوفا دو بازی این کشور برابر رومانی و اتریش از سری رقابت های لیگ ملت های اروپا را لغو کرد.

در ابتدا دولت نروژ اجازه نمی داد که لژیونرها به کشورهای خود بازگردند اما سپس از موضع خود کوتاه آمد و ستاره هایی چون ارلینگ هالند و مارتین اودگارد می توانند به آلمان و اسپانیا برگردند.

طبق قوانین نروژ، ملی پوشان باید ۱۰ روز در قرنطینه بمانند ولی برای مثال اودگارد در صورت بازگشت به اسپانیا و منفی شدن تست PCR مشکلی برای همراهی رئال مادرید نخواهد داشت. در غیر این صورت او قطعا بازی با ویارئال را از دست خواهد داد. با توجه به مصدومیت فده والورده او اکنون شانس بالایی برای حضور در ترکیب ثابت رئال خواهد داشت.

برخی منابع نیز گزارش داده اند که رئال مادرید باید پروتکل های کشور نروژ را در مورد اودگارد رعایت کند و این ستاره باید ۱۰ روز در مادرید قرنطینه باشد. در حال حاضر مشخص نیست که رئال در مورد اودگارد چه تصمیمی خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

جدیدترین وضعیت ستاره کرونایی رئال مادرید

امباپه تابستان آینده در رئال؛ معامله ۱۸۰ میلیونی

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال