دردسر نفت آبادان برای اسکان در رفسنجان

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای اسکان در رفسنجان و تقابل با مس با دردسر عجیبی مواجه شده است....

به گزارش "ورزش سه"، صنعت نفت آبادان که اکنون در جمع مدعیان لیگ حاضر شده برای انجام دیدار هفته دوازدهم خود مقابل مس رفسنجان با دردسر عجیبی مواجه شده است.

با توجه به کمبود هتل در رفسنجان که از ابتدای لیگ برتر به دردسر بزرگی برای دیگر تیم‌ها برای حضور در این شهر تبدیل شده است، سرپرست این باشگاه از چند روز قبل از این بازی در رایزنی با هتل این شهر اقدامات لازم را در این زمینه ترتیب داده بود. در این زمینه به این باشگاه اعلام شد با توجه به کمبود جا، آنها قادر خواهند بود تنها ۷ اتاق به اعضای این تیم اختصاص دهند. اکنون در فاصله کوتاه باقیمانده به این بازی طی تماس و هماهنگی دوباره ای که برای اسکان این تیم انجام شده، تنها هتل این شهر اعلام کرده که قادر است تنها ۴ اتاق به کاروان این باشگاه اختصاص دهد!

باشگاه نفت آبادان نیز با توجه به پروتکل کرونا و نیاز به افزایش اتاق‌ها برای ایجاد شرایط سلامت بازیکنان، خواهان این مساله شده که تنها هتل این شهر، اقدامات لازم برای اسکان بی دردسر این باشگاه را فراهم سازد. موضوعی که در صورت عدم ایجاد شرایط لازم برای میزبانی، شاید با تصمیم دیگری از سوی این باشگاه برای انجام این بازی همراه شود.

تگ ها


صنعت نفت آبادان