درستکار: بابت نتیجه جهانی قولی نمی‌دهم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: ما تیم‌های حریف را نمی‌شناسیم و نمی‌دانیم رقبای اصلی مان با چه نفراتی می‌آیند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پژمان درستکار که چند روز قبل هدایت تیم ملی کشتی آزاد را برعهده گرفت و جانشین غلامرضا محمدی شد، در فاصله یک ماه مانده تا شروع مسابقات جهانی نروژ امروز رودرروی خبرنگاران نشست تا به سوالات پاسخ دهد. 


مربیانی انتخاب کردیم که به کشتی گیران کمک کنند
فدراسیون کشتی اعتقاد دارد باید خون تازه در بحث مربیگری در کشتی جریان باشد. ما همین طوری مربیان را انتخاب نکردیم، مربیانی انتخاب کردیم که به روز هستند و در مباحث فنی می‌توانند به کشتی گیران کمک کنند. ۳ مربی را موقت آوردیم تا ببینیم چه می‌شود. آقای کاوه هم رئیس ماست و او مدیر تیم‌های ملی است.


قول خاصی بابت نتیجه نمی دهم
امسال برای اولین بار جهانی بعد از المپیک به فاصله ۶۰ روز در تمام اوزان مسابقات برگزار می‌شود و این کار را سخت می‌کند، ما دو تیم المپیکی و جوانان را داشتیم و طبق چرخه در ۶ وزن مسابقه انتخابی برگزار شد، طراحی تمرین در این وضعیت سخت است. سعی می‌کنیم ریکاوری این بچه‌ها خوب پیش برود و کار سخت است. قول خاصی نمی‌دهم، ضمن اینکه ما تیم‌های حریف را نمی‌شناسیم و نمی‌دانیم رقبای اصلی مان با چه نفراتی می‌آیند. قول می‌دهم با کمترین خطا کار را پیش ببریم، من به همین جوانان امیدوارم و از نظر روحی و روانی آنها را ریکاوری خواهیم کرد.

ادامه دارد...

تگ ها


آزاد کشتی پژمان درستکار کشتی