درسرهای یحیی؛ بشار آماده نیست، ترابی محروم است

بعد از وقفه چهارماهه، اکنون پرسپولیس خود را مهیای اولین دیدارش بعد از شیوع کرونا خواهد کرد و این در حالیست که در برخی پست‌ها با چالش مواجه است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، صدرنشین فوتبال ایران با اختلاف ۱۰ امتیازی در فاصله ۹ هفته مانده به پایان فصل در شرایطی مهیای ادامه مسابقات خواهد شد که یحیی گل محمدی در چند پست خود با چالش مواجه است و باید دید چه تدبیری در این رابطه خواهد داشت.

بیرانوند – رادو؛ اینبار شماره یک کیست
مهمترین چالش شاید در خط دروازه باشد. جایی که بیرانوند تمام دو هفته اخیر را درگیر سفر به بلژیک بود و البته در نهایت در این راه ناکام ماند. با این حال حضور او در تمرینات و بازی‌های تدارکاتی باعث می‌شود تا مشخص نشود یحیی گل محمدی قصد استفاده از کدام گلر را در دیدار با پیکان خواهد داشت. رادوشوویچ نیز اکنون با آمادگی کامل خود را مهیای حضور در این بازی کرده و باید دید قادر خواهد بود در حضور بیرانوند به ترکیب اصلی برسد یا خیر.

مصدومیت سیدجلال حسینی
سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت طی دیدارهای تدارکاتی اخیر غایب بوده است. با این حال کاپیتان باتجربه سرخپوشان طی روزهای اخیر شرایط حضور در تمرینات گروهی را به دست آورده تا در رقابت با شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان برای حضور در ترکیب اصلی قرار داشته باشد. باید دید یحیی در نهایت از میان این سه بازیکن، زوج دفاعی تیمش را به چه شکل ترتیب خواهد داد.

آچمز در سمت چپ دفاعی
محمد انصاری به طور کلی فصل را به دلیل مصدومیت رباط صلیبی از دست داده و محمد نادری نیز مصدومیت جزیی دارد تا حضورش برابر پیکان در ابهام قرار داشته باشد. یحیی در دیدار تدارکاتی آخر خود برابر شهرخودرو از محسن ربیع خواه در این پست سود برد و باید منتظر ماند و دید در دیدار برابر پیکان چه نقشه‌ای خواهد داشت.

بشار آماده نیست، ترابی محروم است
بشار رسن هافبک عراقی و موفق این فصل سرخپوشان به دلیل حضور دیرهنگام در اردوی آماده سازی تیم، از آمادگی مدنظر کادرفنی به دور است و احتمال حضورش برابر پیکان کاهش یافته است. از سوی دیگر پرسپولیس در این بازی مهدی ترابی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت تا دو پست اصلی این تیم در خط میانی با نفرات جدیدی شکل گیرد. امید عالیشاه و سیامک نعمتی مدعیان اصلی حضور در ترکیب اصلی در کنار کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی هستند.

علیپور در جنگ آقای گلی با مغانلو
علی علیپور به عنوان یکی از برترین گلزنان این فصل پرسپولیس همچنان طی ۹ دیدار باقیمانده شانس خود برای دستیابی به آقای گلی را جستجو می‌کند. رقیب اصلی او در این بازی در سمت مخالف قرار دارد و علیپور امیدوار است خط دفاعی پرسپولیس با مهار مغانلو، شانس او را برای رسیدن به این عنوان افزایش دهند. مهاجم شماره ۷۰ سرخپوشان در آخرین دیدار این تیم با دبل برابر شهرخودرو از آمادگی خود خبر داده است و باید دید در کنار وحید امیری قادر به باز کردن دروازه پیکان خواهد بود یا خیر.

بیشتر بخوانید:

رقابت بیرانوند و رادو دلاری شد!+ گزارش

برانکو: موفق‌ترین مربی ملی و باشگاهی در فوتبال ایران هستم

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال