درسی که راموس از روی سکوها به واران داد (عکس)

سرخیو راموس، کاپیتان مصدوم رئال مادرید، شب گذشته بازی این تیم برابر چلسی را از روی سکوها تماشا کرد، اما با این وجود باز هم تلاش می کرد تا بهترین عملکرد را از هم تیمی هایش بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس که این روزها با مصدومیت عضلانی دست به گریبان است، در تساوی ۱-۱ رئال مادرید برابر چلسی در دیدار رفت از مرحله نمیه نهایی چمپیونزلیگ درترکیب تیمش حضور نداشت.

با وجود غیبت، راموس که از روی سکوها بازی رئال را تماشا می کرد، در طول بازی با صدای بلند با هم تیمی هایش صحبت می کرد و دستوراتی را خطاب به مارسلو و تونی کروس و دیگران صادر می کرد.

در دقیقه ۸۷ بازی بود که دستورات صوتی کاپیتان ۳۵ ساله رئال تبدیل به دستوراتی تصویری شد! صحنه ای که نظر هواداران را نیز بسیار به خود جلب کرده است.

در این دقیقه از بازی تونی کروس یک ضربه کرنر بسیار دیدنی را روی دروازه آبی ها فرستاد اما رافائل واران نتوانست درست به توپ ضربه بزند و دروازه بان چلسی را به دردسر بیندازد.

راموس که مطمئنا در تمام دقایق بازی احساس می کرد که خودش هم در زمین حضور دارد، در حالی که بسیار از به هدر رفتن این موقعیت ناراحت بود، در این لحظه از روی سکوها با حرکت سر به واران نشان داد که آن توپ را باید چگونه وارد دروازه حریف می کرد.

کاپیتان رئال همچنین پس از گل تساوی کریم بنزما در دقیقه ۲۸ بازی همراه با هم تیمی هایش به شادی پرداخت.

حرکات راموس روی سکوها و سر و صدای زیاد او توجه هواداران در فضای مجازی را نیز به خود جلب کرد.

"کاپیتان سرخیو راموس به همین زودی روی سکوها تبدیل به تشویق‌کننده شده است!"

"سرخیو راموس از کنار زمین هم دارد تیم را هدایت می کند"

"راموس به تیم انرژی می دهد"

"سرخیو راموس نمی تواند جلوی خودش را بگیرد و همه توپ را برای رئال مادرید سر می زند"

"۲۲ بازیکن در زمین هستند، دو سرمربی کنار خط و با اختلاف پر سر و صدا ترین شخص سرخیو راموس روی سکوها است!"

شب گذشته رئال مادرید برابر حریف انگلیسی حسابی به دردسر افتاده بود و این حقیقت که گل کریم بنزما تنها فرصت این تیم روی دروازه چلسی بود، خیلی چیزها در مورد تسلط آبی ها بر این بازی به ما می گوید.

لوس بلانکوس هنوز فرصت صعود به فینال چمپیونزلیگ را دارد و باید در بازی که در استمفوردبریج برگزار خواهد شد تلاش کند تا این گل خورده در خانه را جبران کند.

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال