درسی که زیدان گرفت؛ اشتباهی که تکرار نشد

زین الدین زیدان حالا بسشتر از همیشه می داند که رئال تا چه اندازه وابسته به کاسیمیرو است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید تا به اینجای فصل تیمی پرنوسان نشان داده و نتایج عجیب و غریبی کسب کرده است. رئال قادر است به کادیز و آلاوس ببازد ولی در عوض سویا و اینتر را در زمین شان شکست دهد. وجه مشترک اغلب باخت های رئال نیز غیبت کاسیمیرو در ترکیب این تیم بوده است.

روز بازی با شاختار در هفته ۵ لیگ قهرمانان، کاسیمیرو مشکلی برای حضور در ترکیب نداشت ولی زیدان به او استراحت داد. رئال در کیف با ۲ گل شکست خورد تا شانس صعودش به دور بعد لیگ قهرمانان به خطر بیفتد.

رئال مادرید تنها یک بازی از شش بازی ای که کاسیمیرو غیبت داشته را پیروز شده و زیدان به خصوص در بازی با شاختار متوجه شد که کاسیمیرو باید تحت هر شرایطی در میدان باشد چرا که جانشینی تخصصی برای او در تیم نیست.

زیدان از اشتباه خود در کیف درس گرفت و کاسیمیرو را برابر سویا به میدان فرستاد در حالی که او در خطر ۵ کارته شدن و از دست دادن دربی مادرید بود. ستاره برزیلی برابر سویا ۵ توپگیری موفق داشت و روی تک گل رئال نیز نقش مهمی داشت.

فصل جاری کاسیمیرو برابر سوسیداد ۲۱ دقیقه بازی کرد و نتیجه مساوی بدون گل شد. برابر کادیز ۴۵ دقیقه در زمین بود و رئال ۰-۱ باخت. به دلیل ابتلا به کرونا دو بازی برابر والنسیا و ویارئال را از دست داد که در اولی رئال ۴-۱ باخت و دومی را ۱-۱ مساوی کرد. غیبت برابر شاختار هم منجر به شکست ۲-۰ شد و رئال فقط یک بازی برابر اینتر در سن سیرو را بدون کاسیمیرو توانست ۰-۲ برنده شود. می توان با اطمینان گفت که کاسیمیرو فردا برابر گلادباخ فیکس خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

یونایتد با ۱۵ میلیون یورو به دنبال جذب وینگر رئال

پوچتینو ۳ بازیکن را برای رئال می خواهد

 

 

تگ ها


کاسمیرو زیدان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال