درس عبرت از رویکر قلعه نویی

سرمربی جدید تراکتورسازی رویکردی را در پیش گرفته است که فصل گذشته امیر قلعه نویی نتوانست از آن بهره کافی را ببرد ......

سرمربی جدید تراکتورسازی رویکردی را در پیش گرفته است که فصل گذشته امیر قلعه نویی نتوانست از آن بهره کافی را ببرد ...

سرمربی جدید تراکتورسازی رویکردی را در پیش گرفته است که فصل گذشته امیر قلعه نویی نتوانست از آن بهره کافی را ببرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، پس از محرومیت تراکتورسازی از دو پنجره نقل و انتقالات، این تیم دیگر نمی توانست بازیکن جدید را در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم به خدمت بگیرد و فرصت خوبی بود تا امیر قلعه نویی میدان را به جوانان با انگیزه سرخپوشان تبریزی بدهد اما سرمربی سابق تراکتورسازان مخالف این رویه عمل کرد تا جایی که استفاده از بازیکنان باتجربه ولی مصدوم خود را به بازی دادن به جوانان ترجیح داد.

افت محسوس این تیم در نیم فصل و عدم استفاده مداوم از جوانان، روی نتیجه گیری تراکتورسازی نیز تاثیرگذار بود و این در حالی بود که استقلال نیز با همین مشکل روبرو بود ولی توانست با میدان دادن به جوانان باانگیزه ای چون امید نورافکن و فرشید اسماعیلی مقام نایب قهرمانی را از آن خود کند.

اضافه شدن 2 بازیکن جوان دیگر به تمرین های تراکتورسازی، جمع بازیکنان تیم های پایه این تیم را به 12 نفر رساند تا سرمربی جدید سرخپوشان نشان دهد به خوبی قدر نیروی جوانی تیم خود را می داند و می خواهد به نحو احسن از آن استفاده کند.

جدا شدن مهره هایی چون ادینیو، خالد شفیعی، سعید آقایی و محمدرضا اخباری فضا را برای جوانان مهیا کرده تا بازیکنانی چون فرزین گروسیان، علی طاهران و فاخر تهامی فرصت عرض اندام کردن را داشته باشند. باید دید این جوانان می توانند همانند استقلالی ها پاسخ اعتماد سرمربی خود را بدهند.