۸۰ درصد بازیکنان اصلی نساجی در آستانه جدایی

تیم فوتبال نساجی که فصل گذشته نمایش خوبی در دومین سال حضورش در لیگ برتر داشت اکنون با بحران پایان یافتن قرارداد بازیکنان اصلی اش مواجه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حدود ۸۰درصد از بازیکنان اصلی تیم نساجی قراردادشان به پایان رسیده است و اکنون محمودفکری سرمربی و احسان قهاری مدافع راست این تیم قرارداد دارند.


این اتفاق در حالی رخ می دهد که نساجی با یک چالش بزرگ دیگر هم ممکن است مواجه شود. در حالی که به نظرمی رسد جدایی فرهاد مجیدی از استقلال قطعی است و فدراسیون با حضور مربی خارجی و بازگشت استراماچونی موافقت نمی کند، محمود فکری به خاطر عملکرد خوبش در نساجی یک گزینه بالقوه برای نیمکت آبی ها به حساب می آید.


امروز نیز خبرهایی در این ارتباط وجود داشت که نساجی در صورتی که استقلال سرمربی این تیم را بخواهد به او اجازه جدایی خواهد داد.


تا الان جدایی محمدعباس زاده و رحمان از این تیم قطعی شده و خبرهایی در ارتباط با جدایی علی شجاعی نیز به گوش می رسد ضمن اینکه دیگر بازیکنان خوب و کلیدی تیم با پیشنهاداتی از سوی تیم های سرمایه دار لیگ برتر مواجه شده اند و احتمال جدایی شان کم نیست.


نساجی یک باشگاه خصوصی است که مالک این باشگاه امروز در اینستاگرامش نسبت به ارقام نجومی که دیگر باشگاه ها به بازیکنان ارائه می دهند متنی گلایه آمیز و انتقادی را منتشر کرد.


باید دید رضا حدادیان مالک و علی امیری مدیرعامل باشگاه چه برنامه ای برای حفظ تیمی دارندکه در هفته های پایانی نمایش امیدوار کننده ای داشت.

بیشتر بخوانید:

خداحافظی احساسی عباس زاده با نساجی

موافقت باشگاه نساجی با جدایی فکری

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران فوتبال