۹۳ درصد عربستانی‌ها خواستار پایان لیگ با قهرمان

در یک نظرسنجی وسیع که انجام شده، تنها ۷ درصد از فوتبال‌دوستان کشور عربستان خواستار پایان لیگ بدون انتخاب قهرمان هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ برتر پس از شیوع ویروس کرونا و در فاصله ۸ هفته تا پایان تعطیل شد و حالا راهکارهای مختلفی برای پایان آن مطرح می‌شود؛ از جمله این که بازی ها با مسابقات فصل آینده انجام شوند یا صدرنشین نیم فصل عنوان قهرمانی را به دست بیاورد یا این که فصل بدون قهرمان رها شود.

اما در یک نظرسنجی جالب که ۳۳۴ هزار نفر در آن شرکت کردند، بیشترین رای انتخاب صدرنشین نیم فصل به عنوان قهرمان نیم فصل بود. ۶۵ درصد به این گزینه رای دادند که در این صورت الهلال باید جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

۲۴ درصد گفتند که صدرنشین فعلی باید قهرمان شود که در این صورت النصر مدافع عنوان قهرمانی دوباره به این عنوان دست خواهد یافت. همچنین ۴ درصد از شرکت کنندگان گزینه انجام مسابقات را برگزیدند و تنها ۷ درصد خواستار لغو کامل لیگ بدون انتخاب قهرمان شدند.

در واقع می‌توان گفت که بیش از ۹۰ درصد هواداران فوتبال در عربستان که در این نظرسنجی شرکت کردند، خواستار این هستند که قهرمان لیگ به یک شکلی مشخص شود و تنها ۷ درصد دوست دارند مسابقات بدون قهرمان پایان یابد.

بیشتر بخوانید:

اخراج ۸ عضو باشگاه النصر عربستان به دلیل کرونا

احتمال لغو لیگ حرفه‌ای عربستان

 

 

تگ ها


کرونا کرونا ویروس کرونا فوتبال فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال