درصورت موافقت، به وزن ۹۷ کیلوگرم خواهم رفت

مدعی وزن ۹۲ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: در حال حاضر انگیزه ام را برای کشتی گرفتن دوباره بدست آورده ام و نگاهم حضور در رقابت‌های المپیک است....

به گزارش مدال و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، محمدجواد ابراهیمی با بیان این مطلب افزود: هم اکنون با برنامه هایی که از کادر فنی دریافت می کنم در شهرستان شیرگاه مشغول تمرین کردن هستم و در این مورد با عباس حاج کناری مربی تیم ملی در تماسم.

وی ادامه داد: بیشتر تمرینات را در منزل پیگیری می کنم و بعضی اوقات نیز با یکی از دوستان با رعایت شرایط بهداشتی و ایمنی در یک سالن، تمرین کشتی انجام می دهیم.

ابراهیمی در مورد برنامه هایش در سال جدید گفت: فعلا در وزن ۹۲ کیلوگرم حضور دارم و منتظر برنامه های اتحادیه جهانی در سال جدید هستم تا اگر رقابت های جهانی برگزار شود، برای شرکت در این مسابقات تلاش کنم.

وی افزود: اگر رقابت های جهانی برگزار نشود، با توجه به اینکه المپیک هم یکسال به تعویق افتاده با موافقت کادر فنی به وزن ۹۷ کیلوگرم خواهم رفت تا شانس خود را برای حضور در المپیک  امتحان کنم.

ابراهیمی در مورد شرایط حال حاضرش در کشتی تصریح کرد: فعلا با حضور کادر فنی جدید تمریناتم بهتر و فکرم به کشتی بیشتر شده و انگیزه ام برای ادامه کار بالا رفته و نگاهم نیز به المپیک است.

وی با اشاره به اتفاقات گذشته اظهار داشت: به مدت یکسال سختی های زیادی کشیدم تا طبق فرآیند انتخابی تیم های ملی بتوانم در رقابت های جهانی شرکت کنم. در حالی که در رقابتهای انتخابی عنوان نخست را بدست آوردم و در دو تورنمنت نیز عملکرد خوبی داشتم و حتی حریف داخلی خود را نیز مغلوب کردم اما به رقابت های جهانی اعزام نشدم.

ابراهیمی تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر شرایط تغییر کرده و دوباره روحیه و انگیزه لازم را بدست آوردم و توانستم در رقابت های آسیایی هند به مدال طلا برسم.

قهرمان جوانان جهان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم هرچه زودتر، شرایط به حالت عادی بازگردد و بتوانیم ویروس کرونا را شکست دهیم، اما در شرایط فعلی باید موارد بهداشتی و نکات ایمنی را رعایت کنیم.

بیشتر بخوانید:

المپیک به تعویق نمی‌افتاد، کریمی به توکیو نمی‌رسید

قول افزایش بودجه کشتی در سال المپیک

 

 

تگ ها


کشتی آزاد محمدجواد ابراهیمی کشتی