درهای هتل اختصاصی یوونتوس به روی عموم باز شد+ عکس

باشگاه یوونتوس در راستای درآمدزایی بیشتر و البته جذب هواداران بیشتر، درهای هتل اختصاصی خود را به روی عموم گشود....

درهای هتل اختصاصی یوونتوس به روی عموم باز شد+ عکس

به گزارش مدال؛ باشگاه یوونتوس رسماً هتل اختصاصی خود با نام J-Hotel را به روی عموم باز کرد. این نخستین هتل در ایتالیا است که توسط یک باشگاه اداره می‌شود و در نزدیکی زمین تمرینی و ورزشگاه یوونتوس قرار دارد.

هتل یوونتوس که پیش از این توسط بازیکنان در طول پیش‌فصل استفاده میشد، از این به بعد از بازیکنان و هوادارانی که راهی تورین خواهند شد نیز استقبال خواهد کرد. این هتل در واقع بخشی از مجموعه بزرگ «کونتی ناسا» است که شامل مرکز تمرینی و پزشکی جدیدی نیز می‌شود و تمام مکان‌ها با برند J خودنمایی می‌کنند.

درهای هتل اختصاصی یوونتوس به روی عموم باز شد+ عکس

 

این مجموعه و هتل با ورزشگاه خانگی یوونتوس 600 متر فاصله دارند و تا زمانی که برخی بازیکنان و «مائوریتسیو ساری» خانه شخصی خود را تهیه نکنند در این هتل اقامت خواهند کرد. این هتل شامل 138 اتاق با رده‌بندی‌های گوناگون است که کمترین قیمت آن 116 یورو برای هر شب اقامت تعیین شده. در این هتل، یک رستوران، یک مرکز کنفرانس و سه اتاق ملاقات نیز وجود دارد.

برای زنده نگاه داشتن روح فوتبال در این هتل، کفپوش‌ها به رنگ سبز و قهوه‌ای هستند تا یادآور زمین بازی باشند و دکوراسیون هتل نیز به رنگ سفید و مشکی انجام شده است.

درهای هتل اختصاصی یوونتوس به روی عموم باز شد+ عکس

 

بد نیست بدانید که 40% مالکیت این هتل در اختیار یوونتوس و 60% باقیمانده در اختیار گروه Lindbergh Hotels است.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس ۱ - ۰ پارما؛ پیروزی خفیف بیانکونری در گام نخست

تگ ها


هتل یوونتوس یوونتوس سری آ فوتبال