دروازه‌بان الزورا: پنج بازیکن ملی‌پوش داریم

دروازه‌بان تیم الزورا عراق گفت: ذوب‌آهن تیم بسیاری خوبی است و چندین بازی این تیم را مشاهده کردیم؛ پنج بازیکن ملی پوش در ترکیب ما حاضر هستند و آماده بازی فردا هستیم....

دروازه‌بان تیم الزورا عراق گفت: ذوب‌آهن تیم بسیاری خوبی است و چندین بازی این تیم را مشاهده کردیم؛ پنج بازیکن ملی پوش در ترکیب ما حاضر هستند و آماده بازی فردا هستیم.

به گزارش مدال،جلال حسن  ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار نخست تیمش مقابل ذوب‌آهن ایران اظهار کرد: همان‌طور که می‌دانید این نخستین تجربه حضور ما در لیگ قهرمانان آسیاست ولی به لحاظ تکنیکی و بدنی آماده هستیم.

دروازه‌بان تیم الزورا عراق بیان کرد: امیدوارم در نخستین حضورمان بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در خصوص اینکه بازی فردا و شناخت بازیکنان این تیم از ذوب‌آهن گفت:ذوب‌آهن تیم بسیاری خوبی است و چندین بازی این تیم را مشاهده کردیم؛ پنج بازیکن ملی پوش در ترکیب ما حاضر هستند و آماده بازی فردا هستیم.

او در مورد حضور عماد محمدرضا در تیم الزورا و شناختش از ذوب‌آهن هم، گفت: بیشترین بازیکنانی که الان در ذوب‌آهن بازی می‌کنند با عماد رضا بازی نکرده‌اند ولی از طریق او فهمیدیم که بازیکنان نسل جدیدی در ذوب‌آهن هستند که کیفیت خیلی خوبی دارند اما ما هم بازیکنان جدیدی در تیم داریم که زیر نظر کاپیتان حکیم (سرمربی الزورا) کیفیت خوبی نشان می‌دهیم.