دروازه بان بارسلونا به دنبال رکوردشکنی برابر بیلبائو

مارک آندره تراشتگن می تواند در دیدار مقابل بیلیائو رکورد جدیدی در ترکیب بارسلونا به ثبت برساند....

به گزارش "ورزش سه"، امشب یک شب ویژه برای دروازه بان آلمانی بارسلونا در سال های حضورش در این باشگاه خواهد بود. مارک آندره تراشتگن می تواند با بهترین رکوردش در ثبت کلین شیت در بازی امشب بارسلونا برابر بیلبائو برابری کند. این دروازه بان آماده و آلمانی در فصل ۱۸-۲۰۱۷ موفق شده بود ۴۵۰ دقیقه دروازه اش را بسته نگه دارد و در حال حاضر او ۳۶۰ دقیقه قادر به انجام این کار شده است.

این روند برای تراشتگن با برتری ۰-۱ بارسلونا مقابل رئال سوسیداد پیش از تعطیلی مسابقات به علت شیوع ویروس کرونا در نوکمپ آغاز شد. در ادامه برتری برابر مایورکا با نتیجه ۰-۴، پیروزی مقابل لگانس با نتیجه ۰-۲ و تساوی با سویا با نتیجه ۰-۰ برابر سویا رقم خورد و اگر تراشتگن امشب در دیدار مقابل بیلبائو نیز گلی دریافت نکند، با بهترین رکوردش در لالیگا از زمان انتقال به بارسلونا در سال ۲۰۱۵ برابری خواهد کرد.

آخرین باری که دروازه تراشتگن باز شد، دومین گل ال کلاسیکو بود که ماریانو دیاز در دقیقه ۹۲ بازی آن را به ثمر رساند. تراشتگن در دیدار مقابل سویا یکی از بازیکنان موثر تیمش بود و در چند صحنه به خوبی مانع باز شدن دروازه بارسلونا بود. بلوگرانا امشب دیدار دشواری برابر بیلبائو دارد و امتیاز از دست دادن در این دیدار شرایط آنها برای رسیدن دوباره به صدر جدول را دشوارتر از این خواهد ساخت.

تگ ها


مارک آندره ترشتگن بارسلونا