دروازه‌بان باید مهاجم حریف را بخورد!

گری نویل، ستاره سابق منچستریونایتد، از نقش داوید دخیا، دروازه بان این تیم، در تساوی ۳-۳ شب گذشته برابر اورتون انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اورتون توانست شب گذشته در اولدترافورد پس از اینکه ۲ گل عقب افتاده بود به تساوی ۲-۲ برسد و گل برتری دقیقه ۷۰ مک تامینی را نیز در دقیقه ۹۵ جبران کردند تا با تساوی ۳-۳ به یک امتیاز شیرین در اولدترافورد دست پیدا کنند.

دومینیک کالورت لوئین در آخرین ثانیه های وقت های تلف شده بازی توانست با استفاده از عکس العمل کند دخیا، گل تساوی را برای شاگردان کارلو آنچلوتی وارد دروازه منچستریونایتد کند. اورتون توانست توپ را از روی ضربه کاشته به محوطه جریمه یونایتد برساند و در نهایت کالورت لوئین نیز با استفاده از تعلل دخیا کار را تمام کرد.

دروازه بان منچستریونایتد روی گل اول اورتون نیز مقصر بود و دفع ناقص دخیا توپ را مقابل عبدالله دوکوره قرار داد و بازیکن اورتون به راحتی دروازه شیاطین سرخ را باز کرد.

گری نویل با انتقاد از نمایش پر اشتباه دخیا گفت: "در پایان بازی دخیا حتی دیگر از درون دروازه بیرون نمی آمد تا در مسیر توپ قرار بگیرد. شما می خواهید که دروازه بانتان مهاجم حریف را قورت بدهد و از سر راه بردارد. شب خوبی برای دروازه بان یا دفاع وسط یونایتد نبود.

مااز ابتدا هم می دانستیم که منچستریونایتد به ترکیب قویتری در دفاع وسط نیاز دارد. دیگر فایده ای ندارد که امشب در این مورد صحبت کنیم. این موضوع به ضرر آنها تمام شد."

تساوی با اورتون منچستریونایتد را با دو بازی بیشتر و دو امتیاز کمتر از منچسترسیتی صدرنشین، همچنان در رده دوم جدول لیگ برتر نگه داشت.

بیشتر ببینید:

تمرینات آماده سازی بازیکنان منچستریونایتد/ ویدیو

گل اول منچستریونایتد به اورتون با ضربه سر کاوانی

 

 

تگ ها


داوید دخیا فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال