دروازه‌بان جنجالی آژاکس در آستانه بازگشت به تمرینات

آندره اونانا، دروازه‌بان کامرونی آژاکس، که ۹ ماه پیش تست دوپینگ او مثبت شد، از دو روز دیگر می تواند تمرینات خود را از سر بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"،  ۹ ماه پیش بود که خبری شوکه کننده و عجیب در مورد دروازه بان کامرونی آژاکس منتشر شد؛ جایی که مشخص شد تست دوپینگ آندره اونانا مثبت شده  است. موضوعی که باعث شد این دروازه‌بان با محرومیتی سنگین روبرو شود اما اونانا حالا در آستانه بازگشت به تمرینات تیم هلندی قرار گرفته است.

اگرچه محرومیت آندره اونانا یک ساله است اما با این حال بر اساس قوانین او می‌تواند از تاریخ ۴ سپتامبر یعنی روز شنبه دوباره تمرینات خود را از سر بگیرد. در عین حال ۴ نوامبر تاریخی است که او می‌تواند دوباره در یک مسابقه فوتبال رسمی به میدان برود.

در همین راستا مارک اورمارس، مدیر باشگاه آژاکس، بازگشت آندره اونانا به تمرینات را تایید کرده و گفت: "ما تصمیم گرفتیم که آندره تمرینات خود را با تیم جوانان آژاکس آغاز کند. در حال حاضر سوال اول این است که آیا او می‌تواند در دراز مدت جایی در ترکیب تیم اول داشته باشد یا خیر. ما بدون او ادامه دادیم و در این مدت دو دروازه‌بان نیز به آژاکس اضافه شدند."

گفتنی است قرارداد دروازه‌بان کامرونی با آژاکس در پایان فصل پیش رو به اتمام می‌رسد و برخی گزارش‌ها در هلند حاکی از آن است که با توجه به شرایط به وجود آمده و مثبت شدن تست دوپینگ اونانا، آژاکس برنامه ای برای تمدید قرارداد با او ندارد.

تگ ها


آندره اونانا آژاکس