دروازه‌بان پارس جنوبی: نیمکت‌نشینی‌ام نظر کادرفنی بود

دروازه‌بان تیم پارس جنوبی جم می‌گوید موفقیت تیمش مهم تر از بازی کردن خودش است....

به گزارش "ورزش سه"، مسعود پورمحمد که فصل گذشته در لیگ دسته اول عملکرد خوبی داشت، در لیگ نوزدهم پیراهن پارس جنوبی را پوشید. این دروازه بان بعد از جدایی فرناندو دخسوس از پارس جنوبی، در نیم فصل دوم فیکس شد و توانست بازی های خوبی را انجام بدهد. او با وجود عملکرد نسبتا مناسبی که داشت مقابل استقلال نیمکت نشین شد و جایش را در ترکیب پارس جنوبی به محسن فروزان داد.


پورمحمد درباره نیمکت نشینی اش مقابل استقلال به خبرنگار ما گفت: این مساله با نظر سرمربی تیم صورت گرفت و من اعتراضی ندارم. البته که نیمکت نشینی برای هیچ بازیکنی خوشایند نیست اما به تصمیم آقای پورموسوی احترام می‌گذارم و سعی خواهم کرد تا بار دیگر جایگاهم را در ترکیب تیم به دست بیاورم. وظیفه من به عنوان بازیکن خوب تمرین کردن است و اگر بازی کنم هم هر کاری برای موفقیت تیمم انجام می دهم.


وی ادامه داد: در وضعیت کنونی مهم ترین مساله در تیم ما موفقیت پارس جنوبی است و سایر موضوعات چندان اهمیتی ندارد. الان همه باید دست به دست هم بدهیم تا تیم در لیگ برتر بماند و نماینده شایسته‌ای برای مردم جم و استان بوشهر باشیم.


دروازه‌بان پارس جنوبی با اشاره به شانس بقای تیمش در لیگ برتر خاطرنشان کرد: شانس خوبی برای بقا در لیگ داریم. فکر می‌کنم مقابل استقلال هم خوب کار کردیم و مسائلی که قبل از دیدار پیش آمد سبب شد تمرکز لازم را نداشته باشیم. با این حال ۴ بازی حساس داریم و هر کاری خواهیم کرد تا بتوانیم سهمیه تیم در لیگ برتر را حفظ کنیم. فکر می‌کنم شانس خوبی هم داریم و شک ندارم اگر عملکرد خوبی که در هفته های گذشته داشتیم را ادامه بدهیم، می‌توانیم به هدفمان برسیم.


پورمحمد در پایان درباره اتفاقات دیدار با استقلال تاکید کرد:‌فکر می‌کنم مدیران باشگاه در این باره صحبت کردند و همه چیز واضح بود. این بازی نباید دوباره برگزار می‌شد. از طرفی تصمیم به برگزاری بازی را خیلی دیر گرفتند و ما مجبور شدیم خیلی دیر به جم برویم. همین مساله روی روند تیمی مان مقابل استقلال تاثیر گذاشت. انشاالله در آینده جبران می کنیم و موفق خواهیم بود.

تگ ها


پارس جنوبی جم مسعود پورمحمد