دروازه‌بان پرسپولیسی آماده رویارویی با آبی‌ها

علیرضا حقیقی دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس و حال حاضر نساجی مازندران در هفته یازدهم لیگ برتر با آبی‌پوشان رو به رو خواهد شد...

به گزارش مدال، دروازه‌بان سابق تیم ملی که در بازگشت به فوتبال ایران انگیزه‌های بزرگی را دنبال می‌کند، در اولین حضور خود در لیگ نوزدهم موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش برابر نفت مسجدسلیمان شد و اکنون امیدوار است این روند را در جدال حساس مقابل استقلال نیز دنبال کند.
آخرین حضور حقیقی در جدال با استقلال با پیراهن پرسپولیس مربوط است و اکنون این تقابل می‌تواند جذابیت‌های زیادی به دنبال داشته باشد. حقیقی که یکی از بازیکنان محبوب هواداران پرسپولیس محسوب می‌شود، امیدوار است در اولین حضورش در قائمشهر و برابر هواداران نساجی مانع از کامیابی استقلال شود و تیمش را به موفقیت بزرگی برساند.
هواداران نساجی که طی این فصل علیرغم نتایج نامناسبی که این تیم در قائمشهر کسب کرده با حمایت ویژه خود توانسته‌اند همراهی خود با تیم را به نمایش بگذارند، مطمئنا در این بازی نقش ویژه‌ای خواهند داشت و باید دید حضور پررنگ آن‌ها در این دیدار و حمایت از نساجی آن‌ها را به نتیجه برابر استقلال اوج گرفته این روز‌ها خواهد رساند یا خیر.

بیشتر بخوانید:

عبدی: بازی سختی برابر نفت مسجدسلیمان خواهیم داشت

تگ ها


نساجی مازندران استقلال آندره آ استراماچونی علیرضا حقیقی لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس فوتبال