دروازه بان پرسپولیس در صف انتظار

تیم های کمی در لیگ ایران پیدا می شوند که از 2 دروازه بان آماده بهره ببرند که پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر یکی از آن تیم هاست که 2 دروازه بان خوب دارد ......

 تیم های کمی در لیگ ایران پیدا می شوند که از 2 دروازه بان آماده بهره ببرند که پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر یکی از آن تیم هاست که 2 دروازه بان خوب دارد.

علیرضا بیرانوند، دروازه بان اول تیم ملی کشورمان همیشه درون دروازه سرخپوشان قرار می گیرد و بوژیدار رادوشوویچ کروات دروازه بان دوم تیم است. رادوشوویچ سال گذشته فقط در زمان مصدومیت بیرانوند فرصت بازی پیدا کرد. این دروازه بان کروات همیشه از تصمیم سرمربی تیمش حمایت کرده و هیچ گاه نسبت به نیمکت نشینی اش اعتراض نکرده است.

بیرانوند پس از بازی با الاهلی عربستان به اردوی تیم ملی اضافه شد و امروز دوباره به تمرینات پرسپولیس بازگشت.بیرانوند در حالی امروز به تمرینات تیمش بازگشت که سرخپوشان فردا باید به مصاف گسترش فولاد تبریز بروند. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران در هر دو بازی مقابل تیم های کره جنوبی و سوریه از علیرضا بیرانوند استفاده کرد.

احتمال اینکه برانکو به دروازه بان اصلی تیمش پس از اردوی تیم ملی استراحت بدهد تا آماده دیدار برگشت مقابل الاهلی عربستان شود. در صورت نیمکت نشینی بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ این فرصت را پیدا می کند که درون دروازه پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز قرار گیرد.

بیرانوند در دیدار پرسپولیس-الاهلی و ایران-سوریه عملکرد خوبی نداشت و اگر فردا برانکو قصد استراحت دادن به او را داشته باشد، فرصت خوبی خواهد بود تا رادوشوویچ خود را نشان دهد. در صورتی که رادوشوویچ از اولین فرصت استفاده کند و درخشش خوبی داشته باشد، جایگاه بیرانوند را در صورت ادامه دادن به اشتباهاتش تهدید می کند.

حال باید دید برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس فردا (پنجشنبه) مقابل گسترش فولاد تبریز در هفته پنجم لیگ برتر ایران قصد استراحت دادن به بیرانوند و بازی دادن رادوشوویچ را دارد یا خیر.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال