دروازه بان گوا: من نماینده کل کشور هند هستم

گلر گوا در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس گفت که جام جهانی زیر ۱۷ ساله ها به او کمک زیادی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس و گوا فردا در سومین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند. دراج سینگ سنگربان گوا که در دو بازی گذشته عملکرد درخشانی داشت و دو کلین شیت را ثبت کرد، در کنفرانس خبری قبل از بازی شرکت کرد.


سینگ در این کنفرانس خبری در مورد عملکردش در این رقابت ها و اعتماد به نفسش گفت: من نه تنها نماینده باشگاه بلکه نماینده کل کشور هستم. این وظیفه من است که هر توپی به سمتم می آید را مهار کنم اما تمام این مسائل یک کار تیمی است و ما به صورت تیمی کار می کنیم.


او در مورد مقایسه اش با سایر سنگربانان برجسته هندی نیز پاسخ داد: درخواست فروتنانه من از همه این است که لطفا مرا هیجان زده نکنید. من تمام تلاشم را می کنم اما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری و پیشرفت دارم.


او در مورد نقش رقابت های جام جهانی زیر ۱۷ ساله ها در پیشرفتش نیز گفت: انتقال به تیم گوا به من کمک کرد تا اعتماد به نفس خود را جلب کرده و وارد ریتم بازی شوم. قبل از آمدن به اینجا، در ۱.۵ سال گذشته ۱ بازی انجام داده بودم. من یاد گرفته ام که همه چیز سر راه شما قرار نمی گیرد و برای آن باید تلاش کنید.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال