درودگر: پیگیر مشکلات توپ مسابقات لیگ برتر هستیم

پس از انتقادات فراوان در خصوص مشکلات توپ‌های لیگ برتر نوزدهم، صادق درودگر مدیر سازمان اقتصادی فوتبال از پیگیری این مشکلات و ارسال نامه‌ای به شرکت طرف قرارداد خبر داد...

به گزارش مدال، صادق درودگر در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: تمامی نظرات کارشناسان، مربیان و بازیکنان فوتبال را در این مورد در رسانه ها خوانده ایم و به آنها نیز توجه می  کنیم. به همین دلیل امروز جلسه ای با حضور حیدر بهاروند رئیس و محمدرضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ برگزار کردیم و در نهایت نامه ای برای شرکت طرف قراردادی که توپ های دربی استار را برای ما تهیه کرده فرستادیم.

وی افزود: در نامه سازمان لیگ از شرکت مذکور خواسته ایم که توضیح های کارشناسی خود را در قبال انتقاداتی که به توپ این فصل مسابقات انجام شده تا تصمیم های قانونی را بگیریم.
مدیر سازمان اقتصادی فوتبال تصریح کرد: توپ های دربی استار در دو فصل گذشته مسابقات باشگاهی فوتبال ایران استفاده می شد و ایرادی از توپ های این برند گرفته نشد و همه کیفیت این توپ ها را تایید کرده بودند. ما به عنوان نماینده باشگاه ها پیگیر مساله توپ مسابقات هستیم و نظر سرمربیان، بازیکنان  باشگاه ها برای ما اهمیت فراوانی دارد و این مساله را پیگیری می کنیم .
درودگر افزود: به شرکت طرف قرارداد ۱۰ روز فرصت داده ایم تا نتیجه بررسی های خود را همراه با مستندات به سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کند.

بیشتر ببینید:

چالش مهدی امیرآبادی با توپ های جدید لیگ برتر /ویدیو

 

تگ ها


صادق‌ـــ‌درودگر اعتراض بازیکنان و مربیان به توپ های پاکستانی اعتراض به توپ های جدید توپ جدید لیگ برتر توپ دربی استار فدراسیون فوتبال ایران سازمان لیگ لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال