درودگر: کفاشیان باید از راه درست به فدراسیون برگردد

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ گفت: برای ادامه مسابقات حتی یک کلمه هم از من به عنوان عضو اقتصادی سوال نشد و سازمان هیچ منفعت اقتصادی از ادامه رقابت‌ها ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، صادق درودگر در ارتباط با اینکه برخی باشگاه‌های معترض به از سرگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال، معتقدند سازمان لیگ به دلیل اینکه با اسپانسر‌ها تا پایان بازی‌های این فصل قرارداد بسته، مسابقات را ادامه می‌دهد، اظهار داشت: برای ادامه مسابقات حتی یک کلمه هم از من به عنوان عضو اقتصادی سوال نشد و سازمان لیگ هیچ منفعت اقتصادی از ادامه رقابت‌ها ندارد.

وی افزود: من فقط به عنوان عضو هیئت رییسه در مورد از سرگیری مسابقات نظر دادم و صحبت‌هایی که از سوی برخی باشگاه‌ها مبنی بر اینکه سازمان لیگ به دنبال منافع اقتصادی خود است، مطرح می‌شود، اصلا درست نیست.

درودگر در ادامه، در خصوص عملکرد حیدر بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: بهاروند در مسیری کم‌تنش پیش می‌رود و آرامش را به فدراسیون فوتبال بازگردانده است. ویژگی خوب بهاروند این است که مشورت در امور را در دستورکار قرار می‌دهد و از نظر متخصصان استفاده می‌کند. ما در فدراسیون مثل سرنشینان یک کشتی هستیم و باید همه از یکدیگر حمایت کنیم.

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ در پایان پیرامون بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال، خاطرنشان کرد: اگر کفاشیان بخواهد دوباره وارد هیئت رییسه فدراسیون شود، باید از راه درست و قانونی پیش برود و روال اداری آن را طی کند. فردی مشکل شخصی با او ندارد، اما اگر کسی بخواهد آرامش فدراسیون را بر هم بزند، همه مقابل او می‌ایستند.

بیشتر بخوانید:

فرامرزیان: حضور کفاشیان شغل محسوب نمی‌شود

کفاشیان: هیات رییسه از بازگشتم استقبال کرد

 

 

تگ ها


فدراسیون فوتبال صادق درودگر علی کفاشیان فوتبال