دروغ بزرگ تیری آنری در روز قهرمانی بارسلونا!

تیری آنری، ستاره سابق بارسلونا فاش کرد در روز فینال ۲۰۰۹ مقابل منچستریونایتد مصدوم بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرغم سپری کردن دورانی فراموش نشدنی در آرسنال، تیری آنری هرگز فاتح لیگ قهرمانان نشد و این اتفاق بالاخره در سال ۲۰۰۹ با لباس بارسلونا در فینال رم مقابل شیاطین سرخ رخ داد. حالا تیری آنری مدعی شد به کادر فنی بارسلونا دروغ گفته تا بتواند برای اولین بار قهرمانی در این تورنمنت را تجربه کند.

تیری آنری گفت: "من نمی خواهم شبیه آن بازیکنی باشم که همه بگویند خدای من، او مصدوم بود و بازی کرد. من در گذشته در بازی های فراوانی که مصدوم بودم نیز به میدان می رفتم، اما این دیدار فینال برای من بسیار ویژه بود. مردم نمی دانند، اما آن روز تولد دختر من بود و همانگونه که همه می دانند، من هرگز قهرمان لیگ قهرمانان نشده بودم.

من به دنبال رقابت کردن بودم و همینگونه که گفته می شد ما این فرصت را داشتیم که فاتح شش گانه شوبم. به قدری مصدوم بودم که نمی توانستم زانوی خود را خم کنم و خوب بدوم، اما در نهایت توانستیم مقابل یونایتد بازی کنم. من می خواستم در آن دیدار به میدان بروم و مجبور شئم دروغ بگویم. از من در مورد وضعیت سلامتی ام سوال شد و من به کادر فنی گفتم در شرایط خوبی قرار دارم. من هیچوقت نمی گفتم آماده نیستم و اینگونه بودم."

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


تیری آنری فوتبال جهان بارسلونا بارسلونا فوتبال