دروغ نمی گویم، شیوع کرونا به نفع من شد!

نیکلاس سوله، مدافع آلمانی بایرن مونیخ اهداف دوران ورزشی اش را اعلام کرد....

به گزارش "ورزش سه"، نیکلاس سوله در ابتدای فصل دچار مصدومیت شدیدی شد و اخبار زیادی در مورد احتمال غیبت او در رقابت های یورو ۲۰۲۰ وجود داشت. اما حالا این مسابقات یک سال عقب افتاده و حتی ممکن است نیکلاس سوله در ادامه فصل بتواند برای بایرن مونیخ بازی کند؛ پس این وقفه به سود این مدافع جوان آلمانی شده است.

نیکلاس سوله گفت: "ویرژیل فن دایک نیز وقتی در ساوتهمپتون بازی می کرد خیلی مورد توجه قرار نمی گرفت و هنگام انتقال به لیورپول این اتفاق رخ داد. من در ترکیب بایرن مونیخ شانس زیادی دارم. قصد دارد به سختی تلاش کنم و در نهایت تبدیل شدن به یکی از بهترین مدافعان میانی جهان در دستان خودم خواهد بود.

من قصد دارم در طی دو الی سه سال آینده گام بزرگی داشته و به مرحله بعدی دوران ورزشی ام برسم. هدف من این است که تبدیل به یکی از بهترین مدافعان وسط فوتبال شوم و اگر مردم چنین حسی داشته باشند باعث رضایت من خواهد شد.

اگرچه شیوع ویروس کرونا اتفاق غیرمنتظره ای بود، اما دروغ است اگر اعتراف نکنم این مقطع زمانی حیاتی برای من در مسیر بازگشت بود. من تردیدی نداشتم به رقابت های یورو ۲۰۲۰ می رسیدم، اما حالا چشم انداز بزرگ تری پیش رویم قرار دارد."

تگ ها


بایرن مونیخ ویروس کرونا