درون محوطه جریمه رقبا مثل زورو هستم

ستاره صرب رئال که قرضی به فرانکفورت بازگشته خود را زوروی درون محوطه جریمه می داند....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان ۲۰۱۹ بوده که لوکا یوویچ در یک انتقال پر سر و صدا و گرانقیمت از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. ستاره صربستانی در ماه های حضور خود در رئال مادرید با انواع حواشی دست و پنجه نرم کرد و هرگز نتوانست روزهای خوبی را در جمع کهکشانی‌ها سپری کند؛ موضوعی که باعث شد نهایتاً یوویچ چندی پیش دوباره و البته به شکل قرضی به فرانکفورت بازگردد.

یوویچ بعد از انتقال به فرانکفورت خیلی زود قابلیت های فوق العاده خود را در این تیم نشان داده و در ۴ مسابقه اخیر که به شکل جانشین وارد زمین شده، ۳ گل به ثمر رسانده است.

یوویچ در مورد سبک بازی خود گفت:« این را من نباید بگویم بلکه کارشناسان باید نظر بدهند. اگر بخواهم خودم را توصیف کنم، باید بگویم مثل زورو درون محوطه جریمه حریفان هستم.»

بازی در رئال:« ۲۱ ساله بودم که به رئال پیوستم و ابتدا خیلی سخت بود. مدتی زمان برد تا با فضای تیم آشنا شوم و شروع به یادگیری از بهترین های دنیا کردم. در رئال بازیکنانی حضور دارند که در ۱۰ سال گذشته بهترین های دنیا در پست شان بوده اند. از آنها چیزهای زیادی یاد گرفتم و با تجربه ای بیشتر حالا به فرانکفورت برگشته ام.

در رئال پیشرفت کردم؛ در بزرگترین تیم دنیا که سطحی کاملا متفاوت دارد. بازی برای رئال افتخار بزرگی بود و تمرین با ستاره های این تیم جای افتخار داشت. هر روز از آنها یاد می گرفتم و تمرین مقابل بهترین مدافعان دنیا نیز درس های خوبی برای من داشت.»

ترک رئال:« می خواستم بیشتر بازی کنم. این تنها دلیل جدایی و بازگشتم بود.»

تگ ها


لوکا یوویچ رئال مادرید اینتراخت فرانکفورت