درویش : باشگاه با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده است

مدیرعامل باشگاه سایپا تأکید کرد که این باشگاه با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده است ......

مدیرعامل باشگاه سایپا تأکید کرد که این باشگاه با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده است ...

مدیرعامل باشگاه سایپا تأکید کرد که این باشگاه با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده است.

به گزارش مدال -رضا درویش درباره وضعیت سایپا در فصل نقل وانتقالات گفت: ما هنوز با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده ایم. به تازگی لیست فصل قبل را به دایی داده ایم تا او درمورد بازیکنانی که می خواهد، یا بازیکنانی که قرار است آنها را کنار بگذارد، تصمیم بگیرد. از طرفی او هنوز نام نفرات مورد نظر خودش را به باشگاه ارائه نداده است و ما منتظر هستیم تا در این زمینه تصمیم گیری کند.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه سایپا با دایی برای عقد قرارداد اختلاف نظر مالی داشت یا خیر، اظهار داشت: ایشان بدون اینکه در مورد مسائل مالی صحبت کند قراردادش را امضا کرد. دایی گفت که ارزش رفاقت بیشتر از مسائل مالی است و مبلغی را برای باشگاه سایپا تعیین نکرد.

وی همچنین درباره انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی سایپا خاطر نشان کرد: هیئت مدیره شرایط گزینه ها را بررسی کرد و درنهایت از من خواست که با ایشان مذاکره کنم. دایی به کارش علاقه دارد و سایپا هم باشگاهی است که دایی انگیزه زیادی دارد تا تیم فوتبال این باشگاه را به روزهای خوب برساند.

درویش با اشاره به وضعیت حامد لک و محمدرضا اخباری و اینکه آیا قرار است هر دو گلر در سایپا بمانند، گفت: در مورد آنها فقط دایی تصمیم گیرنده است. شاید او بخواهد از هر دو دروازه بان استفاده کند و شاید هم فقط یکی از آنها را انتخاب کند.

مدیرعامل سایپا در پاسخ به این پرسش که »آیا باشگاه تراکتورسازی برای جذب اخباری با شما مذاکره کرده است؟»، تصریح کرد: خیر، آنها مذاکره ای نکرده اند. باشگاه تراکتورسازی می داند که ما به اخباری نیاز داریم. درضمن آنها دو سال از این دروازه بان بهره بردند.