درویش: جدایی عباس زاده؟ دایی تصمیم گیرنده است

رضا درویش، درباره درخواست محمد عباس زاده برای جدایی از سایپا و بازگشتش به تیم نساجی مازندران، گفت: عباس زاده درخواستش برای جدایی را داده است ولی حرف اول و آخر را در اینباره علی دایی می زند ......

 رضا درویش، درباره درخواست محمد عباس زاده برای جدایی از سایپا و بازگشتش به تیم نساجی مازندران، گفت: عباس زاده درخواستش برای جدایی را داده است ولی حرف اول و آخر را در اینباره علی دایی می زند. اگر دایی با رفتن عباس زاده موافقت کند، ما هم مخالفتی نخواهیم داشت.
وی در خصوص احتمال جذب آلویس نانگ و امیرارسلان مطهری تصریح کرد: قرار شد در اینباره صحبت کنیم. در پست مهاجم بازیکن می خواهیم و احتمالا یکی از این دو نفر به تیم سایپا اضافه می شود.
مدیرعامل باشگاه سایپا درباره رویارویی این تیم با استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر تاکید کرد: این مسابقه هم مثل تمام مسابقات سه امتیاز دارد. مصمم هستیم بتوانیم با پیروزی از زمین خارج شویم. با تلاش دایی امیدوار به موفقیت در این بازی هستیم.
درویش درباره اعتراضات باشگاه سایپا به اشتباهات داوری در نیم فصل اول و اینکه آیا اشتباهات علیه این تیم در نیم فصل دوم کمتر شده است؟ گفت: خیر؛ نمونه این اشتباهات در بازی با سپاهان رخ داد و اشتباهی به ضرر ما پنالتی گرفتند. بعدا متوجه شدند که این تصمیم اشتباه بوده است. طبق اعلام کارشناسان، تا الان سایپا به خاطر اشتباهات داوری ۸ امتیاز از دست داده است. با احتساب این امتیازات می توانستیم در رده دوم جدول باشیم.
مدیرعامل سایپا در پایان خاطرنشان کرد: وقتی علیه پرسپولیس یا استقلال اشتباه داوری رخ می دهد، سر و صدای زیادی به پا می شود چون این تیم ها تماشاگر دارند. ما تیمی هستیم که تماشاگرانمان کمتر است و صدای اعتراضمان به جایی نمی رسد.

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال