درویش: سایپا خانه بازیکنانی چون ترابی است

مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد که سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برای جذب بازیکنان جدید اعلام نیاز نکرده است ......

مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد که سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برای جذب بازیکنان جدید اعلام نیاز نکرده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: رضا درویش درباره تساوی سایپا در اولین بازی لیگ برتر مقابل سپاهان گفت: ما در این بازی میهمان بودیم و سپاهان از سوی هوادارانش در ورزشگاه نقش جهان به خوبی حمایت می شد. از طرفی سایپا نسبت به سپاهان تیم جوان تری است، ولی بچه های ما بازی خوبی انجام دادند. بعد از اینکه گل مساوی را دریافت کردیم می توانستیم توسط عباس زاده دو گل بزنیم که فرصت های مان را از دست دادیم. آنها هم یک فرصت توسط پورغاز ایجاد کردند، اما در مجموع باید بگویم که موقعیت های سایپا در طول 90 دقیقه بیشتر از سپاهان بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سایپا می تواند سهمیه آسیا را در فصل جاری کسب کند، خاطر نشان کرد: رقابت در لیگ امسال سخت است و همه تیم ها دنبال موفقیت هستند، ولی در تیم ما حضور یک مربی مثل علی دایی می تواند به بازیکنان انگیزه بدهد و امیدوارم به چیزی که می خواهیم دست پیدا کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه آیا سایپا بازیکن جدیدی جذب خواهد کرد یا خیر، اظهار داشت: در این مورد باید کادر فنی نظر بدهد، ولی تا الان آقای دایی در مورد جذب بازیکن جدید اعلام نیاز نکرده است.

درویش در واکنش به اظهارات اخیر مهدی ترابی که بابت برخی مسائل مالی از باشگاه سایپا ابراز گلایه کرده بود، تصریح کرد: ما مشکلی با ترابی نداریم. اتفاقاً او با من صحبت کرد و گفت که منظورش چیز دیگری بوده است. ما حق و حقوق ترابی را مانند دیگر بازیکنان پرداخت کرده ایم و او حتی به من گفت که ناراحتی خاصی از باشگاه سایپا ندارد. باشگاه سایپا خانه بازیکنانی مثل ترابی است.

وی در پایان درمورد بازی با صنعت نفت تاکید کرد: بچه های ما عزم خودشان را جزم کرده اند در این بازی اولین برد را کسب کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا فوتبال