درویش: صیادمنش در سایپا هیچ حاشیه ای نداشت

رضا درویش در مورد وضعیت انتقال الهیار صیادمنش به استقلال و حاشیهای که باعث محرومیت این بازیکن شده، گفت: قرار است این هفته با مدیرعامل باشگاه استقلال آقای فتحی نشستی داشته باشیم و در مورد این انتقال به توافق برسیم ......

 رضا درویش در مورد وضعیت انتقال الهیار صیادمنش به استقلال و حاشیه‌ای که باعث محرومیت این بازیکن شده، گفت: قرار است این هفته با مدیرعامل باشگاه استقلال آقای فتحی نشستی داشته باشیم و در مورد این انتقال به توافق برسیم. صیادمنش در تیم سایپا هیچ حاشیه‌ای نداشت. با حضور علی دایی در تیم ما هیچ بازیکنی حاشیه‌ای ندارد.

درویش در مورد پرونده انتقال ترابی به تراکتورسازی تبریز گفت: قرارداد داخلی ترابی با تراکتورسازی انطور که خودش می‌گوید به خاطر بحث سربازی‌اش بود. اکنون اما دیگر تراکتورسازی نمی‌تواند بازیکن سرباز جذب کند و ضمن اینکه ترابی هم دیگر سرباز نیست بنابراین در هر صورت ترابی دیگر نمی‌تواند به تراکتورسازی تبریز برود.

وی در مورد حواشی ایجاد شده از سوی تماشاگران در دو بازی در تهران و اهواز در هفته سوم لیگ برتر گفت: این رفتارها شایسته تماشاگران نیست. اگر تماشاگران به مساله‌ای هم اعتراض دارند باید از طریق مجاری قانونی آن را پیگیری کنند. در بازی سایپا و سپیدرود هم شماری از تماشاگران سپیدرودی صندلی‌های ورزشگاه را شکستند در حالیکه در آن بازی داور یک پنالتی برای تیم ما نگرفت و بعد که پرس و جو کردیم گفتند ظاهرا به مساله‌ای دیگر معترض بوده‌اند! صاحبان اصلی ورزش و فوتبال همین تماشاگران هستند و آنها نباید اجازه بدهند که عده‌ای در داخل انها رسوخ کنند و جو ورزشگاه را خراب کنند. تماشاگران یار دوازدهم تیم‌ها هستند بروز چنین اتفاقات حاشیه‌ای باعث می‌شود که حتی بحث حضور خانواده ها در ورزشگاه نیز به فراموشی سپرده شود.

تگ ها


سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال