درک نمی‌‌کنم؛ در لیورپول مرا مقصر همه‌چیز می‌دانستند

خاطرات تلخ آلبرتو موره نو در لیورپول هنوز با این بازیکن همراه هستند و فراموش شان نکرده است....

به گزارش "ورزش سه"، آلبرتو موره نو سال ۲۰۱۴ بود که پس از درخشش در سویا راهی لیورپول شد و ۵ فصل نیز برای این تیم بازی کرد. موره نو را همواره با اشتباهات سهل انگارانه اش در خط دفاعی به خاطر می آورند و سال ۲۰۱۹ که از جمع قرمزها جدا شد، هواداران نفسی به راحتی کشیدند.

به او به خصوص برای اشتباهاتش در فینال لیگ اروپای سال ۲۰۱۶ انتقاد می کردند جایی که به راحتی مغلوب وینگرهای سویا باشگاه سابقش می شد و روی گل اول این تیم نیز مقصر اصلی بود.

موره نو حالا در ویارئال بازی می کند و با این تیم هم به فینال لیگ اروپا رسیده است. او هنوز نتوانسته انتقادات مداوم هواداران لیورپول و رسانه های انگلیسی را هضم کند.

موره نو در مصاحبه با گاردین گفت:« مرا به خاطر اشتباهم روی گل اول سویا کشتند. بله، بازیکن سویا از من عبور کرد و پاس گل داد ولی مگر سرخیو راموس بزرگترین مدافع دنیا هم دریبل نمی خورد؟ پست من دفاع است و همیشه این احتمال وجود دارد که بازیکنی از من گذر کند. هنوز نتوانسته ام ان همه انتقاد از خودم را درک کنم. در بازی فینال همه تیم بد بازی کرد ولی من مقصر اصلی معرفی شدم و این غیرمنصفانه بود. هر جا را نگاه می کردم انتقاد از من بود و نمی توانستم سرم را بلند کنم. می میرم و مرا در تابوت می گذارند بدون اینکه بفهمم چرا مرا مقصر همه چیز می دانستند.»

تگ ها


سویا فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال