درگیری در پایان جدال پیکان و شهرخودرو

دقایق پایانی دیدار دو تیم پیکان و شهرخودرو با حواشی همراه شد تا ادامه این ماجرای منجر به درگیری طرفین در پایان بازی شود....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار معوقه دو تیم پیکان و شهرخودرو با برتری شاگردان مهدی تارتار به پایان رسید. در دقایق پایانی این بازی محمد دریس، دروازه بان پیکان به دلیل مصدومیت بازی را متوقف کرد که این مساله با واکنش تیم مقابل همراه شد.

ابتدا مهدی تارتار با خطاب قرار دادن دروازه بان تیمش، اعلام کرد اگر مصدومیت او جدی است دکتر تیم را صدا کند و در غیر اینصورت بازی را دنبال کند. در این بین اما مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو به موضوع وقت کشی حریف اعتراض کرد که با واکنش مهدی تارتار همراه شد و سرمربی پیکان اعلام کرد که تیمش قصد این موضوع را ندارد و لحظاتی پیش او به همین دلیل دروازه بان تیمش را خطاب قرار داده است.

با پایان بازی، حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو با حضور در محوطه زمین جنجال ساز شد. مالک باشگاه شهرخودرو با انتقاد تند نسبت به وقت کشی حریف جملاتی به زبان آورد که با واکنش ناظر بازی همراه شد و از وی خواسته شد که وقتی بدون مجوز در محوطه زمین حضور یافته، چنین رفتاری نیز صورت ندهد. بحث بین طرفین باعث ورود رضا ناصحی، عضو کادرفنی شهرخودرو شد و او که در ابتدا قصد دخالت و جلوگیری از شدت گرفتن بحث را داشت، وقتی وارد ماجرا شد درگیری‌ها را شدیدتر کرد.

در نهایت با میانجیگری طرفین و حاضران در محوطه زمین، این بحث خاتمه یافت و شهرخودرویی‌ها راهی رختکن شدند.

شهرخودرو اکنون با دستیابی به سه امتیاز فصل، رتبه پنجم جدول را در هفته دوم از آن خود کرده‌اند.

تگ ها


شهر خودرو