درگیری رئال و بارسلونا سر این چند صحنه است!+ عکس

جنجال در لالیگا به اوج رسیده و مدعیان هر روز به شکلی یکدیگر را متهم می کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالیکه به نظر می رسد رئال مادرید فاصله چندانی تا فتح لالیگا ندارد، مدیریت، بازیکنان و هواداران بارسلونا به شدت معتقدند در هفته های اخیر داوری ها به سود تیم رقیب بوده و به این دلیل رئال مادرید شرایط بهتری در جدول پیدا کرده است. حالا مارکا صحه های مشکوک داوری در این هفته های آغاز دوباره فوتبال را بررسی کرده و کارشناس این نشریه نیز در این خصوص نظر داده است.

رئال مادرید- ایبار

رئال مادرید در اولین دیدار بعد از بازگشت با سه گل مقابل ایبار به برتری رسید، اما برخی معتقدند بودند روی گل اول تونی کروس، کریم بنزما در آفساید بوده که کارشناس مارکا اذعان داشت پای بازیکن ایبار آفساید را پر کرده است.

رئال مادرید- والنسیا

اگرچه شاگردان زیدان در این دیدار با سه گل به برتری رسیدند، اما اولین گل را رودریگو مورنو از والنسیا به ثمر رساند که VAR آن را آفساید اعلام کرد. البته در این صحنه این مکسی گومز بود که در آفساید قرار داشت و تعبیر داور نیز دخالت او و عدم اجازه حرکت به رافائل واران برای مهار رودریگو بود. کارشناس مارکا این تصمیم را تایید کرد، اما هواداران بارسلونا معتقد بودند داور اشتباه کرده و آرتورو ویدال نیز به تمسخر این تصمیم پرداخت.

رئال مادرید- سوسیداد

این جنجالی ترین دیدار هفته های اخیر بود و برخی معتقدند سه تصمیم مهم به سود رئال مادرید گرفته شده است. اولی خطای دیگو یورنته روی وینسیوس جونیور بود که پنالتی اعلام شد و VAR نیز آن را تایید کرد و کارشناس مارکا نیز این تصمیم را صحیح دانست.  

دقایقی بعد سوسیداد به گل تساوی رسید، اما ضربه عدنان یانوزای به دلیل اینکه بازیکنی جلوی دید تیبو کورتوا را گرفته بود مردود اعلام شد و مارکا باز هم معتقد است این تصمیم درست بوده است. گل دوم در شرایطی توسط کریم بنزما به ثمر رسید که شبهاتی مبنی بر هند بودن این گل وجود داشت، اما مارکا مدعی شد برخورد توپ به این ناحیه هند محسوب نمی شود.

رئال مادرید- مایورکا

در این دیدار وینیسیوس در شرایطی گل اول را وارد دروازه مایورکا کرد که چند لحظه قبل دنی کارواخال باعث توقف دنی رودریگز شده بود، اما کارشناس مارکا اینجا نیز مدعی شد این برخورد صحیح بوده و خطا محسوب نمی شود.

اسپانیول- رئال مادرید

در این دیدار رئال مادرید با پاس پشت پا و فوق العاده بنزما به کاسمیرو با یک گل به برتری دست یافت، اما به نظر می رسید دیگو لوپز در یک صحنه روی کریم مرتکب خطای پنالتی شده است. البته داور چنین تصمیمی نگرفت و در نهایت رئال مادرید با یک گل به پیروزی دست یافت.

رئال مادرید- ختافه

کهکشانی ها در این دیدار با تک گل سرخیو راموس از روی نقطه پنالتی به برتری رسیدند و کارشناس مارکا مدعی شد پنالتی اعلام شده قطعا درست بوده است. همچنین در یک صحنه دیگر کارواخال و اولویرا در محوطه جریمه رئال مادرید درگیر شدند، اما این برخورد پنالتی نبوده است.

بیلبائو- رئال مادرید

اما این هفته جنجال ها علیه رئال مادرید به اوج رسید. ابتدا با استناد به VAR یک پنالتی روی ماریلو اعلام شد که به دید کارشناس مارکا صحیح بوده است. همچنین آنها معتقدند صحنه برخورد راموس با رائول گارسیا در محوطه جریمه رئال مادرید غیرارادی بوده و با توجه به عدم قصد مدافع رئال مبنی بر خطا کردن، این صحنه پنالتی نبوده است.

سویا- بارسلونا

در اولین دیدار بعد از آغاز دوباره مسابقات لیونل مسی به شدت عصبانی شد و دلیل این تندی نیز تکل خشن دیگو کارلوس بود. هواداران بارسلونا معتقدند بازیکن سویا به علت این خطای خشن روی مسی مستحق اخراج بوده است.

سلتاویگو- بارسلونا

در این دیدار بارسا دو امتیاز مهم از دست داد و در دقایق پایانی آسپاس روی یک موقعیت ایستگاهی دروازه این تیم را باز کرد. برخورد رافینیا با جرارد پیکه خطا نبوده و کارشناس مارکا نیز با این نظریه موافق است.

بیشتر بخوانید:

طاقت رئال طاق شد؛ چشم دیدن قهرمانی ما را ندارند

یوفا تسلیم خواسته سیتی و بارسلونا شد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا رئال مادرید فوتبال