درگیری صلاح و مانه؟ رابطه این دو نفر عالی است

اندی رابرتسون بعد از پیروزی لیورپول برابر آژاکس شایعات درباره تیرگی روابط صلاح و مانه دو ستاره این تیم را رد کرد گفت این دو از رابطه خیلی خوبی برخوردارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اندی رابرتسون ستاره لیورپول بعد از پیروزی ۱-۰ این تیم مقابل آژاکس و صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان به شایعات درباره تیرگی روابط دو ستاره بزرگ این تیم محمد صلاح و سادیو مانه واکنش نشان داد و با تکذیب این شایعات گفت اتفاق بین صلاح و مانه رابطه نزدیک و صمیمانه‌ای برقرار است.

در ماه های گذشته شایعه درباره سردی در رابطه صلاح و مانه همیشه وجود داشته است. مبدا شروع این شایعات اکتبر سال گذشته بود، زمانی که در جریان دیدار لیورپول و برنلی صلاح یک فرصت عالی را به جای پاس دادن به مانه شخصاً شوت کرد و مانه از این رفتار او به شدت عصبانی بود و به ستاره مصری واکنش نشان داد. شایعات درباره رابطه سرد و حتی درگیری صلاح و مانه اخیراً بار دیگر مطرح شده بود.

اما رابرتسون با تکذیب این شایعات گفت اتفاقی که سال گذشته بین صلاح و مانه افتاده برای مهاجمین طبیعی است. رابرتسون گفت بر خلاف شایعات اتفاقاً رابطه گرمی بین این دو نفر برقرار است.

رابرتسون در این باره گفت: " رابطه دو مهاجم ما بیرون از زمین خیلی هم عالی است. آنها در زمین هم مدام با هم کارهای ترکیبی انجام می‌دهند و رابطه شان برای لیورپول خیلی مفید بوده. ولی فراموش نکنید به مهاجمینی مثل صلاح و مانه پول می‌دهند که خودخواه باشند و هر چه بیشتر گل بزنند. آنها هستند که باید در یک سوم پایانی ریسک کنند و برای تیم گل بزنند. حالا دیگو ژوتا هم به آنها اضافه شده. وقتی آنها مقابل دروازه حریف هستند انتظار ما این است که توپ را شوت کرده و گل بزنند".

ستاره لیورپول در ادامه گفت: " در گذشته اتفاقاتی افتاد که بعضی‌ها می‌گفتند مو باید به سادیو پاس می‌داد یا برعکس سادیو باید به مو پاس می‌داد. ولی شایعه درباره اختلاف آنها اصلاً درست نیست. من با آنها زندگی می‌کنم و این شایعات را تکذیب می‌کنم".

بیشتر بخوانید:

واکنش ستاره بارسلونا به احتمال بازگشت به لیورپول

لیورپول ۱ - ۰ آژاکس؛ صدرنشینی قطعی شد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال