درگیری مدافع بارسا با هواداران رئال؛ پیکه: آن‌ها فقط غر می‌زنند!

ال‌کلاسیکو مانند همیشه پر از حواشی بود و این بار پیکه در متن این حواشی قرار داشت....

جرارد پیکه بازهم با هواداران رئال درگیر شد.
در دیدار شب گذشته، در اواخر نیمه اول، راموس در یک صحنه با دست خود  به صورت مسی ضربه زد اما داور این صحنه را خطا نگرفت. بازیکنان بارسا به این صحنه اعتراض داشتند و معتقد بودند داور باید به راموس اخطار می‌داد.
پس از این صحنه داور بازی سوت پایان نیمه را به صدا درآورد اما همچنان اعتراض‌ها ادامه داشت. جرارد پیکه که به کمک مسی آمده بود در ادامه با خروج داور از زمین، به سمت رختکن رفت که با دست خود برای هواداران مادرید شکلک‌هایی به نشانه زیاد حرف شدن و اعتراض کردن درست کرد و این مسئله باعث خشم بیشتر هواداران مادرید شد تا او را هو کنند.
پیکه به علت تعصب فراوان روی اصالت کاتالونیایی‌اش در مادرید بسیار منفور است و شب گذشته نیز بارها از طرف هواداران لوس‌بلانکو مورد انتقاد قرار گرفت.
او در مصاحبه بعد از بازی خود گفت: فضای گرم ورزشگاه را دوست داشتم فقط اندکی آن‌ را خشن‌تر کردم. شما در آن صحنه دیدید چه خشونتی علیه مسی صورت گرفت. هواداران آ‌ن‌ها همیشه در حال غر زدن هستند. من این حرکت را به نشانه غر زدن همیشگی‌شان انجام دادم.
پیکه در ادامه گفت: لیگ برای آن‌ها تمام نشده اما کارشان سخت است. در سانتیاگو برنابئو پیروز شدن سخت است اما بردهای متوالی ما نشان می‌دهد در مسیر درستی قرار داریم. من با بازیکنان رئال دوست هستم اما وقتی می‌خواهید از تیم و رنگتان دفاع کنید هه‌چیز فرق می‌کند.
مدافع تیم بارسلونا هفته گذشته در جریان دیدار بسکتبال رئال و بارسا به شدت علیه مادریدی‌ها دست به انتقاد زده بود.

 

تگ ها


ال کلاسیکو جرارد پیکه بارسلونا رئال مادرید لالیگا فوتبال